Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ceasul biologic


Recommended Posts

lavi02, merci [pup] Am gasit un centru chiar in cartier la mine :), "Pinocchio 3". Ma pun pe cautat sa vad ce mai aflu despre el, am gasit un articol pe un blog, de la o mamica , care ii vizitase anul trecut, si atunci erau 45 de copii, fete si baieti, cu varste cuprinse intre 4 si 13 ani. Daca ea i-a putut vizita, inseamna ca si eu pot, o sa sun sa ma interesez, si va povestesc daca am reusit sau nu sa ajung, si daca e sau nu un remediu bun pentru orit ticaitul ceasului [:)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mickyyy, sa n-o dai si mai mult peste cap pe mijlocia ta. sa nu-si imagineze cine stie ce prapastii daca afla ca te duci la orfelinat, cu sau fara ele (fetitele tale, toate). pe de alta parte, micutii din centrul de plasament - stiu ca se bucura cand primesc vizite si cadouri, insa nu cumva isi fac si sperante desarte, ca o sa-i adopte cineva si pe ei, ori de cate ori vine cineva in vizita ? Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Credeam ca numai eu am dorinte din astea... Pe juniorul meu l-am avut la 36 de ani, dupa ani de umblat pe la dr si abia la a 5 a inseminare artifciala.Acum are aproape 4 ani jumate si e inima si viata mea. De ceva vreme mi s-a facut atat de dor de un bebe, sau poate numai de perioada in care era el mic, ca ma uit in fiecare zi la pozele cu el cand era mic. Nu ne-am mai ferit de cand am nascut dar nu am ramas insarcinata.Am si visat in vara ca sunt insarcinata... Ieri am fost la dr , controlul anual, si l-am intrebat de riscurile unei sarcini la 40 de ani.Sunt mari , mai ales ca Andrei a fost premtur,si nu sunt pregatita sa le infrunt.Asa ca o sa ma bucur de nepoata-mea, bebe de 7 luni, si mai ales de juniorul meu , care e tare iubaret.... Mi-ar fi placut sa avem 2 copii, era bine daca il aveam pe Andrei mai repede dar.... ii multumesc lui Dumnezeu ca il avem si pe el si ca e sanatos. ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...