Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (179)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

meniul meu azi:

Md: lapte cu fulgi, jumate de pruna

G: 2 biscu de cereale cu capsuni,

P: legume mexicane fierte, peste la cuptor dat prin pesmetid="orange">

G: mar, clementina (si imi cam e pofta de alune de padure da le-am uitat acasa[bang])

C: salata verde..cu paste cu sos de rosii

 

ieri am beut vreo 2 cani de ceai verde..moamaaa daca nu m-or luat niste crampe de nu stiam ce-i cu mine! mi s-a mai intamplat odata cand eram in liceu asa de la ceaiul verde...dar de atunci nu am mai avut probleme...cert e ca azi nu mai balotez ceai...o dau pe apa (care nu are nici un gust si nu-mi place[q][q])

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Brindu [pup] pentru pm. Am sa intru diseara, daca nu ajung prea tarziu acasa. Ma duc diseara la spa (hammam, sauna & co) si la masa cu o colega si s-ar putea sa fiu knock out dupa [:D]

Mi-a venit sa rad, exact la fel patesc si eu, niciodata n-am fost in stare sa invat pasii la vreun dans, nu stiu din ce motive. Si mi-am dat interesul mereu, dar nu se prinde si gata! Asa si cu zumba, eram singura care ma invarteam ca o nauca si nu prindeam deloc pasii. Si pentru mine exista numai fitnessul facut de una singurica, in ritmul meu. Sper sa merg vineri la sport.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puisorid="red"> [pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk] ma bucur tare mult pentru tine. Supr vestea !

 

Brandulikaid="red">, sa nu te mai recunosc [:D] . Ma obisnuisem cu cealalta poza , dar si asta e dementiala [pk]

 

Nu ma mai opresc din tuse ... am incercat ceaiul de scai vanat si tinctura de patlagina, dar ........ degeaba.

Daca mai aveti retzete naturiste ..... va rog , scrieti pt ca sunt epuizata.

 

Meniu:

D: miere cu propolisid="orange"> ( pentru tuse)

P: Bors de sfecla, mancare de pipote si inimi

C: cred ca fructe de mare

 

Pupiciid="blue">

 

Melid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melid="red"> acolo unde naturistu nu vindeca..vindeca medicina normala..io spun sa incerci sirop/pastile humex..personal prefer pastilele care is pe perioade ale zilei..(dimi, pranz ,seara)..dar are si una supli inainte de culcare..sa dormi linistita[pup]

 

cat despre poza mea...si asta si cea dinainte ma descriu PERFECT![:D][:D]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, doamnelor

 

Aseara dupa cum am prognosticat am ajuns pe la 22 acasa, asa ca, spalat pe dinti si culcat, n-am mai putut sa mai intru pe net.

In seara asta iarasi nu pot ca iarasi avem o zi de nastere. Poate vineri [:D]

 

Meniul de ieri:

MD: Painita wasa

G: mandarina

P: branza mozarella si rosii cherry si o bucatica de cioco 70%

G: mandarina

C: am comandat platoul de peste, dar era tot pane cu faina. Am mancat asa, cu o salata mica.

 

Iar sunt in faza cu foamea la greu, din pacate...

 

Cu nelinistea asta neexplicabila nu stiu ce sa spun, si eu am uneori faze dintr-astea. Ori chiar mi se intampla ceva, ori am lipsa de fier sau magneziu. De obicei iau niste magneziu si se schimba starea...

 

O zi frumoasa va urez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha, ha, ce tare Brandu !!!! Deci, bine ca pleaca !Referitor l

 

Referitor la tratament, ce sa zic ..... am trecut la naturiste pt ca m-am umflat de medicamente si ... degeaba. Tusesc de la inceputu lui oct [q].

Aseara mi-am facut ceai de ceapa si ridichie negra scobita si upluta cu fructoza. Astazi am cumparat si nuci pe care le voi adauga in ceaiul de ceapa.

 

De mancat ... putin

 

D: ridichie cu fructoza

P; bors de loboda

C: nu stiu

 

Pupiciid="blue">

 

Melid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melid="red"> am crezut ca ai incercat deja ridichile si ceaiul de ceapa...ca altfel ti le recomandam...mama mea mereu ii face lu tata iarna care citez "grohaie de nu se mai opreste"(citat din mama)...tata are el ceva sensibilitate...ca mereu prinde tusea asta din zbor parca..tata meu nu fumeaza dar de tusit tuseste..nu are nik la plamani, la laringe..e posibil sa fie ceva de la inima...dar si asa...tuseste mereu..da urat de abea poate respira cateodata..si mai mereu il linistesc pastilele humex...+ naturistele care i le mai face mama (ridichile astea si ceaiul de ceapa)[alcool]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...