Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (179)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci...facut si si chiftelel..cred ca de acum o sa fac numai la cuptor...cert e ca daca nu is facute mici nu cred ca se coc prea bine...dar ale mele le-am facut mititele..si le-am dat pe unele si prin pesmet [:D] (din asta cu pesmet nu am mai gustat ca eram deja full) am mancat la prinz paine integrala cu guacamola si chiftele..desi o sa ramana pentru cina sa manac salata[:D]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui puisorul Kallista, tu nu esti vegetariana? Sau ma inseala memoria? Oricum sarmalele de la mama sunt cele mai bune si sunt scuzabile [:D]
Nu, nu te inseala memoria deloc. Dar si sarmalele tot vegetariene sunt... stie ea mama [:D]. Si da, au fost tare bune, chiar daca erau fara carne... sau poate tocmai de aia [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor Am avut un weekend plin de pacate, din pacate. Sambata a mai fost cum a mai fost, dar duminica am mancat o singura data monti [:D], in rest prajituri, creme samd. Asta e, am avut nevoie de-o zi de asta de incarcare. Am vazut ca Monti a facut un app pentru iPhone in care poti controla GI-ul si sa vezi anumite combinatii. Am vrut sa-l descarc si-am vazut ca e 4 euro si mi-a trecut [:D]. Clar ca stilul monti functioneaza 100%, insa mi se pare ca prea fac bani din orice, ca e prea scump ceea ce vand. E totul 100% marketing si nu prea mai are mult din ce a inceput bietul Michel Monti... Contrar obiceilui am sa scriu meniul de azi, ca n-are sens sa spun cat de greu am pacatuit in weekend [:D] MD: 2 feliute de paine conform P: spaghetti monti cu sos de rosii (am la mine) C: cred ca o salata Va pup si va urez un inceput de saptamana fabulos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei, ai dreptate cu preturile ca sunt mari. De aceea nici nu cumparam produse monti oficiale :( Meniu azi: MD: wassa, conopida cu maioneza, ardei G: o feliuta de pizza [:I] P: supa crema de naut C: nimic Sa imi tineti pumnii ca maine ma internez pt conizatie asa ca o sa mor de foame pana maine seara [q] Va pup [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va puppp [pup][pup][pup] Puisorule sunt cu gandul la tine, cum a fost .??? da-ne un semnal cand poti [pup] te puppp EU sunt varza , racita cobza si cu perioada delicata pe cap ... m-am mai linistit, de la perioada am avut poftele alea nebune, azi sunt mai calma , parca [bibe] doamne ajuta ca deja imi vena sa mananc si lemne [q][q] meniul de ieri :) md. branza cu ton si ardei iute g. grau fiert cu putina fructoza si o lingurita de faina migdale .... voia sa fie un gen de coliva , mi-a fost pofta ... nu prea e monti [:I] pr. carne de pui coapta si iaurt si ardei g. un mar ci. salata de ceapa rosie, branza telemea , rosie , ardei ceaiuri multe si la un moment dat (pe la 7.30 , cina o mancasem la 5.30 )doua feliute de paine integrala d'aia uscata .... deci ieri a fost nasol de tot cu foamea, ma durea stomacul efectiv ... iau antibiotice si cine stie [q][q] azi pana acuma am fost super cuminte .... si sigur voi fi si de acuma-ncolo [bibe][asia] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [flo] Sunt f ocupata in timpul asta [:D] Luni nu prea am avut chef si nici timp sa mananc asa ca nu am facut decat cina. Toata ziua am mancat o banana, 2 mere si 2 clementine. Seara am mancat niste chiftelute conforme cu un pic de mujdei de usturoi. Meniul de azi: Md: o paine de albus cu dulceata, o cafea, un iaurt p: un babybel (care este o branza rotunda, cat podul palmii, ca un fel de branza topita, dar mai densa si parca mai slaba), o rosie, un pic de feta c: o bucata f mica de pizza vegetariana cam 50gr, un mar [pup] si mai intru cand pot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...