Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (179)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

[:-)))] bine, mai brindusikule, le spun si eu la altii sa nu faca si ei greselile mele. Fa ce zice popa, nu ce face popa. Si apoi eu mananc asa cat de cat, dar si cand scap in lucernaaaa,pun pe mine la "vitamine", de nu mai stiu cum sa le ascund pe sub camasa. Ca veni vorba, azi am incercat si eu ciocolata negra cu ardei iute. e interesanta, dar imi arde si acum gura[alcool] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ninha, si mie imi pace supa crema de usturoi la nebunie. Eu am facut-o dupa reteta lui Adi Hadean si a fost bestiala [pofta] Gena, felicitari [flo] Ce ma enervez ca nu imi amintesc in supermarket de Babybel [bang]. De cate ori citesc la tine ma roade pofta si curiozitatea [:I] So, am ajuns la 55 de kg [pk] si de azi numar iar calorii ca m-am cam lasat pe tanjeala. Cu testul, eu am fost norocoasa oarecum. Bona cumnatei mele( sub 50 de ani) care nu isi mai facuse testul de 3 ani s-a trezit cu cancer de col stadiul 2 si deja face chimio si radioterapie. Asa ca mergeti si nu mai amanati. Vreau sa fac si o ecografie mamara ca nu mi-am facut niciodata. Va pup [pup][pup][pup] [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragele mele [pup] Puisorule nu,nu i-am facut rost de ciuperca, nu am reusit sa ajung la prietena mea care o mai are inca , una dintre ele a lasat-o sa moara ca si mine [q] Eu am fost si la eco mamar + mamografie + consult in ultima vreme .... am avut niste stari neplacute si din fericire e totul sub control, tratabil si nimic ingrijorator .... o sa fie bine si la tine, te pup [pup] brandusik moamaa ce de mancarici acolo la tine [pk] nu stiu ce as alege ... cred ca as fi gustat din toate ... sa vad cum sunt nu ? [pofta][pofta] gena felicitari, esti pe drumul cel bun eu raportez stagnare [bang] ceea ce nu-i minunat dar ma bucur ca nu-i crestere [:D] mel si eu mananc sfecla rosie pentru ca e foarte sanatoasa ... chiar daca stagnez atunci cand o mananc nu renunt la ea andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor Sunt si eu intr-un iures nebun acum, am preluat un proiect enorm si am sedinte peste sedinte si o multime de treaba. Asa ca o sa scriu mai rarisor. In weekend n-am fost cuminte decat pe jumate: Sambata: MD: omleta si un pahar de kefir P: Ardei umpluti cu qinoua si carne Seara: sarmale, prajituri (ziua unei prietene) Duminica: MD: quinoa cu carne tocata P: sunca afumata taiata feliute si bucatele de branza C: branza topita (raclette) cu conopida. Azi: MD: paine wasa P: o salata enorma doar legume C: am un ardei umplut la mine, ca am scoala azi. Va pup si va doresc o saptamana minunata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puishorule, n-am facut rost inca. Trimite cu incredere. Iti dau PM cu adresa. Foarte multumesc![pup][pup][pup][flo][flo][flo] Si eu am facut supa de usturoi tot dupa reteta lui Adi Hadean[:D] Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brandu, am ras de m-am spart [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] si imi imaginez ce nervi aveai cand aranjai eclerutele.[pup] Puisor, Ninha, daca tot ne-ati povestit de supa crema de usturoi , poate ne puneti si o retzeta Felicitari Gena ! Super scaderea ! Andanii ma gandeam ca as putea pune din cand in cand, cate o sfecla micuta in ciorbica . Eu oricum pun la toate supele/ciorbele 1 morcov, 1 pastarnac ,1 radacina de patrunjel si putina telina Am mancat in Rusia un bors de sfecla [pofta][pofta][pofta][pofta] Avea in el pe langa sfecla si radacinoasele obisnuite, bacon si carne tocata . Super bun ! Merita incercat. Pupici Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.adihadean.ro/2011/05/supa-crema-de-usturoi/ Supa crema de usturoi. haideti sa ne gandim cum am putea-o face mai monti. am putea sa inlocuim cartofii cu naut, dar la telina parca n-as renunta. in rest e ok, nu? Ninha, mami lu' Mirci si Matei Don't ever get used to the world around you.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mel, reteta de supa crema de usturoi http://www.adihadean.ro/2011/05/supa-crema-de-usturoi/ Cristina, mersi de sustinere. De maine incolo ar trebui sa imi vina rezultatele. Meniu azi: MD: mozzarela light,wassa, ardei P: supa crema de legume C: varza calita cu carne de curcan [mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008) ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...