Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (41)


Recommended Posts

Maria, multumim de dedicatie. Din pacate nu am reusit sa vad filmuletul de pe tableta, o sa incerc de pe laptopul lui V, oricum de fapt e dedicatie mai mult pt voi, cele fara [bebic] in casa, noi avem live in fiecare seara.

Ami are o schema absolut mortala la baita: cand o pun in cada se aseaza in fund si e agera si activa, incearca sa se ridice in picioare, samd. Daca o las pe spate si ii intra capsorul si poate si o ureche in apa, isi schima brusc atitudinea [9cer] se relaxeaza, iti semiinchide ochii, zambeste, intoarce capul usor intr-o parte si parca se alinta, se relaxeaza, se simte foaaaarte bine! Oare sa isi aminteasca de cand era in lichidul din burta?

 

Am supravietuit si serbarii de la scoala, spectatori din partea familiei P: Silvia, Ami si eu; Ami dormea linistita pe hol in carut, s-a trezit cand au venit doamnele directoare ( foarte active doamnele astea, au fost pe la toate serbarile, am inteles) , dupa care a inceput dansul, speriatul de zgomot, alaptatul, calmatul, samd, samd. In cele din urma a adormit rapusa de oboseala, pe umarul meu.

 

Am terminat de rezervat cele 2 vacante pe 2013, una la mare, una circuit cu masina prin Germania. Doamne ajuta sa fim sanatosi si sa putem merge.

 

ilenutza tu ai inceput sa primesti banii de CIC? Eu inca nu am primit niciun ban. Am depus actele pana in 20 octombrie, ca 21 era deadline-ul. La un moment dat mi-a venit prin posta decizia si astept banii pe card. Am intrat in CIC incepand cu 21 august. Eu mi-am luat CIC pe un an si imi voi mai lua vreo 6 luni de concediu fara plata si apoi back to work.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...