Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (73)


Recommended Posts

Diana mult a fost, putin a mai ramas ( cam vreo 7-8 sapt cel putin [:D] asa sa iti ajute Dzeu)[pup]; cu curaj inainte. Ma bucur ca ai mai luat in greutate, eu in schimb tot la +7 kg sunt..... desi vad ca fetele cresc; sunt tare curioasa insa cum imi vor iesi analizele de sapt asta....

E f bine sa faci dexa, sunt situatii in care fac f mult bine ; si eu am facut miercuri si nu regret [:)]

Te imbratisez cu drag si sa ne auzim cu vesti bune [pup]

 

Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009 id="Tahoma">id="size1">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 507
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lidia felicitari!!!! Bun venit Giulia si Alessia, sa fiti sanatoase si sa le aduceti parintilor numai bucurii!!!

 

Gemenistelor am intrat sa va urez tuturor Craciun fericit alaturi de cei dragi!

 

[cubrad][aho][pegeam]

 

Pentru noi acesta e primul Craciun impreuna cu cele mai importante persoane din viata noastra, fetita si baietelul nostru, astfel incat vom profita de urmatoarele zile pt a-l face cu adevarat special.

 

Revenim pentru povesti dupa sarbatori!!!

 

Happy mom of twin miracles!!!!

Multumesc, Doamne!

 

_____________________

C677T HETEROZIGOT

Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gemenistelor !

Craciun fericit va doresc cu bebici sanatosi si mancaciosi si mamicilor putere sa creasca puiuti

Brighit sa ai un craciun super fericit langa minunile tale sunt sigura ca traiesti cel mai fericit craciun dinviata ta[pup]si ma bucur din tot sufletul pt tine sa dai pup la pitici de la matusica[pup]

 

amalia tsakoniati

[gravired]11+ [copil] [copil]

 

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lidia, felicitari! Multa sanatate si laptic!

Tuturor va doresc un Craciun minunat, cu multa fericire si pace in suflete! [flo]

 

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

 

[gravired] 23+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Craciun fericit!

 

V-as fi scris mai devreme dar ori am fost prinsa cu treburi ori n-am avut laptop-ul si de pe mobil nu am putut sa trimit mesajele.

 

Eu intre timp nu am mai plecat nicaieri din Buc, in principal pt. ca nu m-am simtit bine, am avut iar sangerari si dureri, acum fac tratament cu utrogestan. Am fost si la camera de garda, am facut control + eco, totul ok. Ce-i drept nici nu mi-am dorit sa plec si sa am discutii probabil neplacute pt. mine. Va multumesc tuturor pt. incurajari. Am reusit sa amenajez pe aici cat de cat si ma simt bine.

 

Lidia, felicitari! Ce-ti fac bebitele? Si cum ti-ai revenit dupa cezariana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, voi stiti pe cineva care sa fi nascut prematuri la filantropia? eu cum as da-o, tot voi naste prematur (cel mai departe la 34 de sapt, cu ajutorul lui Dumnezeu). dar, nu stiu ce sa zic de sectia de neonatologie de la Filantropia. eu tot aud de polizu ca ar fi cea mai buna, iar despre filantropia nu am auzit mai nimic.

 

va astept cu detalii, daca aveti...

 

26 +

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...