Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 94 - Felicitari Betty200


Recommended Posts

Felicitari Maria. Sa ai sarcina usoara!

 

Rucs, daca nu ai mucus cercical poti sa incerci pre-seed, este un gel care ajuta sperma sa supravietuiasca mai mult si sa ajunga unde trebuie. Daca totul arata bine, de ce sa nu ramai insarcinata, fii pozitiva. Chiar vorbeam cu mama ieri si imi spunea ca a ramas insarcinata si la 48 de ani, hotarase sa nu mai ia AC pt ca nu credea ca o sarcina mai e posibila la ea. Surpriza, in cateva luni nu-i mai venea menstruatia. Se gandea ca a intrat la menopauza...de fapt ramasese insarcinata.

 

Nu stiu daca va amintiti de mine, eu sunt cea cu o singura trompa care a decis sa ramana initial insarcinata rapid cu inseminare. Daca aia nu a iesit din prima luna :), ma gandisem sa trec la in vitro...vestea buna e ca am incercat natural doua luni pana sa trec la in vitro si am ramas insarcinata. Reactia sotului? "Ce bine, am economisit $14.000". Barbatii astia sunt de groaza. [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, esti o scumpa, va ador si pe tine si pe micuta Cezara!!!! Sper sa ai gura aurita!

La multi ani si aici pt Cezara! Cred ca e in culmea fericirii in luna Decembrie, 2 mosi, ziua ei....[pup]

 

Mai fetelor, la noi aici ninge cu II liniute [bum] petrecere mare cu sampanie fara alcool!

Va doresc din suflet sarcini usoare, la termen si bebei sanatosi.

Bety, luminita de seara sub ce forma: ceai, pastilute? Ca si la mine asta e o problema, lipsa mucusului

[flo] pt toate!

 

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430

http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bety, multumesc mult de raspuns. Te-am urmarit de ceva timp si m-am bucurat enorm pentru tine. Sigur ca-ti va merge bine si in continuare. Cat despre mine, ieri, ziua 10 , am avut la ora 14 , test de ovulatie clar pozitiv si azi pe la ora 20 am avut durere de ovulatie pe partea dreapta , destul de agresiva. Sper sa se prinda ceva in seara asta , daca nu e prea tarziu. Sper, desi de 3 ani n-am mai ramas gravida. Nici n-am incercat prea tare, ce-i drept. Multumesc mult de sustinere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rucs, in general in ziua ovulatiei temperatura e cea mai scazuta si apoi, dupa 1,2 zile creste, uneori brusc, uneori in trepte, mie imi crestea cam a treia zi dupa ovulatie, am monitorizat si ecografic si mai aveam o zi dupa ovulatie temp scazuta desi la majoritatea le creste in prima zi dupa ovulatie ... eu asa functionam.

 

[gravi] 8+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...