Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mici hopuri


Recommended Posts

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Am decis ca voi lupta mai departe. Am decis ca voi lupta intotdeauna pentru familie. Desigur, nu vorbesc de abuzuri, de nici un fel. Vorbesc de familie ca mod civilizat de convietuire. Il voi ruga pe Marius, sau pe un moderator, sa imi inchida postul. Vreau sa merg mai departe. Nu ma voi mai lamenta. Voi fi puternica si imi voi sustine decizia. Fetelor, nici nu stiti cit de mult va multumesc. Fara voi nu as fi putut lua aceasta decizie. Am nevoie de voi. Stiu ca va voi gasi aici. Va multumesc! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 132
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce motive aveti sa stati tot timpul certati? Poate ca si tuaiajuns sa depasesi pragul rabdarii si-lstresului si te aprinzi prea repede. Nu este bine sa se creeze o obisnuinta in a te certa. Iar fata este acuma destul de mare ca sa inteleaga si sa sufere. Oricum, va fi marcata si daca ramaneti impreuna si daca va despartiti. Important este sa fie liniste in preajma ei. Nestiind care este motivul vesnicelor dispute nu stiu ce sa spun mai mult. Dar sper sa stii care este solutia cea mai buna si pentru tine, ca doar nu traiesti decat o viata si pentru copil care n-are nici o vina. Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este sa te mai gandesti inca o data.Am facut si eu ,cum sa iti zic nu am mai stat pe ganduri m-am infuriat si gata.In 3 luni totul sa sfarsit.Acum sunt casatorita a doua oara si imi dau seama ca si acuma imi vine sa fac la fel.Dar am ajuns la o concluzie,oare numai iei sunt devina?Si am zis sa o las si eu mai moale si vreau sa iti zic ca e mai bine,asa a invatat si el sa ma lase in pace cand sunt nervoasa.Eu zic sa fi umpic atenta si la comportamentul tau. lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca auzi un adolescent ca parintii lui divorteaza o sa fii uimita cati dintre ei spun ca nu pricep de ce divortul s-a petrecut asa tarziu ca viata lor oricum nu a fost ce trebuia sa fie. Citeste si topicul Dianei si intreaba-te ce ii recomanzi ei. Povesteste-ne ce a facut bine sotul tau de cand sunteti impreuna. La nastere nu, fidel nu e, de viitorul vostru inteleg ca nu se da peste cap. Ce calitati are totusi pentru care stai cu el? "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg sa suferi ca pierzi un om si un barbat adevarat.Scuza-ma dar sotul tau este,multumita celor 2 'sclave'un pustan rasfatat,capricios,nazuros care va face mereu ce-i va dicta o toana sau alta.Sa te agati de el?Ti-ar lua atat de mult timp sa se maturizeze(si nici macar nu stii daca ai sa reusesti)incat ar insemna sa-ti irosesti toata viata.Daca tu consideri ca merita...e viata ta.O casnicie=2 or,eu te vad doar pe tine innebunita de durere si neputinta.Trebuie sa alegi ce-i bine pt. copil si pt. tine pana nu faci o cadere nervoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...