Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.opt.(812)Felicitari flory_blanca,Madalina2292!


Recommended Posts

MeAlex, bazz bazz, testul e negativ...Deja m-am obisnuit...dar asta este... Probabil ca organismul meu nu este pregatit sa sustina o sarcina si de aceea nu se prinde. O sa merg la hematolog si endocrinolog si o sa vedem. Merci mult[pup] Bee[biz] Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009) Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

flower bee, imi pare rau [q][q] si vin cu [pup]

MeAlex,ma bucur ca te vad din nou scriind des ...mi+era dor de post-it-urile tale si [pup] Sper ca ai pregatit o [cina2]pentru voi 2 !

MihaelaFalt, te [pup] si sper sa primesti cadouri superbe ! Ce ai pregatit pentru diseara [pofta]

Mada, ai grija de burtica si vreau sa stiu cum ti+ai anuntat sotul si ce cadouri ai primit [olala] !

Kmy , ce cadou i-ai luat lui Iusti [tren]

Emilia,Miky,cum stati la capitolul petreceri,cadouri [pup][pup]

 

Eu nu am zi de sfant [q][q][q]

 

Moni05 , ai incredere , eu stiu ca va fi bine si vad ca esti doxa la capitolul preconceptie [flo][flo][flo] Bravo, dai sfaturi bune [pup]

 

Dragele mele, abia astept sa va vad cu semnatura de [gravired]

 

Cate un [pup] fiecareia si sa petreceti frumos si poate se lasa cu mare [bum]

 

maine astept raport detaliat [:D] [:D] [:D]

 

Spor la petrecut [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

 

 

 

Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carrese, eu stiam ca persoanele care nu poarta nume de sfinti, se sarbatoresc de 40 de mucenici, in data de 9 martie. Oricum, chiar daca nu ai nume de sfant, poti sa sarbatoresti oricum, trebuie doar sa gasesti o ocazie si petrecerea e gata.

 

Ma doare capul...si, ca o prostuta ce sunt, nu am curaj sa iau un analgezic, pana nu vad ca vine...

 

Bee[biz]

 

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

 

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor eu va las acum ca mai am un pic si voi pleca acasa........maine voi intra abea dupa-amiaza ca maine ma plimb la monitorizare si analize.......

va doresc o seara cat mai placuta si calduroasa( ca afara e un frig...)

va pup pe toate[pup][pup][pup][pup][pup]

ps: distractie placuta cine sarbatoreste azi[olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BEE, si eu as reactiona ca tine ...unei prietene,i+a venit menstra ,a luat niste pastile,antibiotic,mai precis,si apoi a aflat ca i+a venit ciclu peste sarcina,pentru ca ovulase foarte tarziu ... bebe n+a avut nimic,dar ea a facut pre-eclampsie,a intrat in coma,bebe scos prin cezariana(la 31 sapt),ea si+a revenit dupa cateva zile si acum bebe e mare,merge la scoala de mana cu mami ...

Cand Dumnezeu vrea ...[ruga][ruga][ruga]

 

Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Madalina2292
caresse vestea i-am dat-o la telefon ca nu am mai avut rabdare..si nici el..initial nu m-a crezut..a crezut ca glumesc pana i-am aratat testu si atunci a facut o fata gen..oh no..i'm ruined:))=))..cadou..pey asta e cel mai bun cadou ever..si cel mai frumos..doar si sotu a contribuit[:D][pup][pup]
align="right" id="quote2">Trebuie sa mai fie un cadou ...nu te multumi doar cu contributia ... nu stiu... sa spele si sa calce 2ani si9 luni de acum inainte [:D] [:D] [:D]Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caresse, ce detectiv esti! Da, am pregatit ceva rapid, dar bun. Saru' mana pentru aprecieri!

Flowerbee, nu mai pricep nimic, ai dereglari de obicei? Iti intarzie?id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...