Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 361
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

3 dimineata se aude o bataie in usa. Se scoala sotul, cand deschide usa, sta unu zambind: - Ce vrei ma, e ora 3 dimineata ?! - Scuze, n-ati putea sa ma impingeti ?! - Du-te ba de aici, la 3 dimineata ? si ii inchide usa in nas. Sotia il intreaba: - Cine a fost la ora asta? - Pai unu, cica vrea sa-l imping. Sotia se ridica intr-un cot: - Ti-aduci aminte cand ai avut pana la motor, si nu te-a impins nimeni si ai stat 4 ore pe magistrala, ti-era greu sa dai o mana de ajutor? - Bine, zise sotul. Isi trage repede o pereche de pantaloni si iese afara. Aici cam ceata. Incepe sa strige: - Ba, unde esti? Se aude un glas: - Aici!! - Unde aici? - Aici, in leagan!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doua animale se intalnesc in padure si merg o bucata de drum impreuna. Intreaba un animal pe celalat: - Tu ce fel de animal esti de fapt? - Eu sunt caine lup! - Cum asa? - Pai tata a fost lup si mama catea! Simplu, nu? - Si tu, intreaba cainele lup, tu ce esti? - Eu sunt urs furnicar! - Hai du-te de-aici ca nu te cred !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...