Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Robotul telefonic al bunicii: – Buna ziua, în acest moment nu sunt disponibila. Va rog sa lasati un mesaj dupa sunetul caracteristic: Beeeeeppp! - Daca esti unul dintre copiii mei, apasa 1, 2, 3, … (în functie de care copil esti) si foloseste urmatoarele optiuni: - Daca vrei sa-ti tin copiii, apasa 2. - Daca vrei sa-ti spal hainele si sa ti le calc, apasa 3. - Daca vrei sa doarma copiii aici, apasa 4. - Daca vrei sa-ti iau copiii de la scoala, apasa 5. - Daca vrei sa-ti trimit mâncare acasa, apasa 6. - Daca vrei sa vii sa manânci aici, apasa 7. - Daca vrei bani, apasa 8. - Daca vrei sa vin ca sa-ti fac curat în casa, apasa 9. - Daca vrei sa ma chemi la cina, sa-mi faci cumparaturile, sa ma duci la teatru, sa ma inviti la o la plimbare în parc, sa ma inviti în vacanta la mare sau la munte, doar începe sa vorbesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 361
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui marius
Petrecere mare într-un bloc. Bataie în usa : - Deschideti, Politia! - Noi am chemat fetele, nu pe voi! - Pe noi ne-au chemat vecinii vostri. - Atunci mergeti la ei!
Tareeeeeeeeeeee....[:-)))] Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In noaptea nuntii, mireasa ii spune mirelui ei: Dragul meu, stii ca eu sunt virgina si nu stiu mare lucru despre sex. Ai putea sa-mi explici inainte sa trecem la fapte? Bine, draga mea. Uite, sa ne inchipuim ca partea mea intima este un prizonier, iar a ta o inchisoare. E simplu de tot: luam prizonierul si il bagam la inchisoare. Zis si facut. Dupa ce se consuma evenimentul, mirele se tolaneste in pat, multumit de sine. Mireasa, zambind de fericire si multumita tare de prima ei experienta intima, il anunta suav: Iubitule, se pare ca prizonierul a evadat de la inchisoare. Atunci, trebuie sa-l arestam din nou. Se conformeaza omul si, la final, da sa se odihneasca. Mireasa, zambind de satisfactie, ii zice iar: Dragule, iar a scapat prizonierul! Adunandu-si ultimele puteri, barbatul se ridica si trece iar la fapte. Dupa ce termina, nu-si mai doreste decat sa aiba parte de un somn bun. Mireasa, il bate incetisor pe umar si ii spune: Iubituleee… iar a scapat… Draga mea, stii ceva?! Asta nu e o sentinta pe viata!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fraza anului... spusa de castigatorul Premiului Nobel pentru medicina "In lumea actuala se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza in cativa ani vom avea batrane cu bustul mare si batrani cu penisul tare. Dar niciunul nu-si va aduce aminte la ce servesc."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata se aseaza intreaga familie sa ia micul dejun, la un moment dat sotiei i se ridica apetitul sexual, facandu-i sotului cu ochiul, se ridica de la masa si zice: - Imi este cam rau si nu am pofta de mancare, ma duc in dormitor sa ma odihnesc un pic... Sotul intelegand despre ce e vorba repede mananca si fuga sus in dormitor. Copiii care erau la masa si neantelegand nimic il trimit pe al mai mic sa vada ce s-a intamplat, dupa doua minute asta coboara in bucatarie si incepe repede sa manance, de parca nu ar fi mancat de o luna de zile. Intrigati astia il intreaba:- Ce ai ma, ce se intampla acolo? - Mancati mai repedeee, repedeee, nici nu stiti ce le face tata la aia care nu au pofta de mancare [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]Rufus, Tora si iadele[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ion si Maria in noaptea nuntii: -Mai Ioane, acu sa ma intelegi...eu sunt asa, cam nestiutoare... -Nu-i bai Marie, uite, te lasi usor pe spate, desfaci picioarele... -Nu Ioane, ca asta stiu...Eu nu stiu sa calc, sa spal, sa matur...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]Rufus, Tora si iadele[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anisoara, 5 ani, vine acasa de la gradinita, zice ca a avut prima ei lectie de viata. Mama ei, foarte interesata, a întrebat: - "Si care e aceasta lectie ? " Anisoara raspunde: - "Am fost umilita!" A fost vorba despre copii: Pavel spune ca poti cumpara copii de la orfelinat. Maria explica faptul ca puteti cumpara copii de la spital. Petrica spune ca poti cumpara copii din strainatate " Mama ei a raspuns, râzând: "Si dece ma rog, ai fost umilita? " "Pentru ca nu am îndraznit sa le spun ca tatal meu si mama mea sunt atât de saraci, ca au trebuit sa si-o traga pentru a avea un copil!" Luminita,mami de 3 nazdravani: tero Stefan-Alexandru 02.09.2005 shoricica Sara-Maria 30.05.2008 trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009 [url="https://picasaweb.google.com/106129411010304127167"] Merita sa bagati un ochi ....[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Ion si Maria in noaptea nuntii: -Mai Ioane, acu sa ma intelegi...eu sunt asa, cam nestiutoare... -Nu-i bai Marie, uite, te lasi usor pe spate, desfaci picioarele... -Nu Ioane, ca asta stiu...Eu nu stiu sa calc, sa spal, sa matur...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]Rufus, Tora si iadele[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Wow ce tare e....usi,musca,usi...bzzzzzzzzzz Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...