Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelus de 1 luna plange incontinuu, zi si noapte!


Recommended Posts

Am rezolvat misterul. Eu sunt cauza agitatiei lui. Am ajuns la urgenta dupa 24h de nesomn si plans inconsolabil. Pediatruldespre care v-am spus mi-a prescris pt raceala parasinus, pe care l-am tot luat incepand cu 2nov. A facut micutul meu intoxicatie de la pseudoefedrina. L-au pus la incubator, se albise la fata, nu mai respira bine, febra si scaun diareic. Doua zile a papat doar apa de orez in timp ce eu il priveam cu cauta sanul in incubator si ma chema. Am plans ca nebuna, vazundu-l cum se zbate. La spital i-au dat calmante in prima instanta, a dormit 3h, dupa care alte 13h treaz. Dupa cele 13h de cosmar am avut voie sa ii dau tzitzi si mi-a adormit puiucul in brate, toata noaptea nu s-a dezlipit cu nasucul de mine. De atunci incearca si el sa aiba un program normal, aseara a dormit 5.5h neintrerupt, astazi pe zi a avut 2 somnicuri scurte si unul lung de 4.5h. Acum doarme linistit. [olala] Sa ne fereasca Dumnezeu de doctori ca cel peste care am dat eu... Si eu vinovata, desi pe prospect cu scrie clar ca este interzis in alaptare (doar in sarcina) trebuia sa nu fi racit si sa nu iau nimic...! De acum stiu lectia. Multumesc pentru raspunsuri si pentru sustinere [flo]
[mamica]Pinga cu [bebic] Pingu mic Luca
-= Love life, live love =-
[url="http://gasculita.wordpress.com"]Blog de neuron insarcinat[/url]
[url="http://iulia-elena.blogspot.ro/"]Iulia va invinge cancerul![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...