Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani bulgaras sef, SVEN (39)


Recommended Posts

Multumim de urari fetelor!!!! A mai trecut o luna ... si s-au facut 9...ufff ce trece timpul asta, mult, mult prea repede [bang]

 

Lali, trebuie neaparat sa iti faci cont pe FB [:D]. Am pus cateva poze, nu prea bune calitatv, caci am uitat aparatul foto acasa si am facut cu telefonul. Am vrut sa le pun si pe picasa pentru tine, dar....din pacate nu mai e spatiu in contul de ian.feb2012. Am incercat sa mai sterg din pozele mele de acolo, dar nu am reusit nici asa....deci sigura solutie e sa iti faci cont pe FB [8D].

 

O noapte buna va doresc mamici si bulgarasi![flo]

 

Dariana mamica fericita si implinita de Emma (11.10.2007) si Vlad (29.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna tuturor.

La multi ani celor care isi sarbatoresc onomastica aziid="red">, in special bulgarasilor: Isabella Andreea id="red"> de aly_k, Filip Andrei id="blue"> de alina_anto, Andrei id="blue"> de tebligia, Andrei id="blue"> de lali, Andreas Fabian id="blue"> de Annisia, Andrei Bogdan id="blue"> de migulet, Filip Andreiid="blue"> de bulinutza si David Andrei id="blue"> de sophia_m precum si mamicilor care poarta numele de Andreea! [s]

La multe lunite, Kariss Yasmin id="red"> si Codrin Nicusorid="blue">! [s]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Creste si mezinaid="green">id="size1">

Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi
Buna tuturor.La multi ani celor care isi sarbatoresc onomastica aziid="red">, in special bulgarasilor: Isabella Andreea id="red"> de aly_k, Filip Andrei id="blue"> de alina_anto, Andrei id="blue"> de tebligia, Andrei id="blue"> de lali, Andreas Fabian id="blue"> de Annisia, Andrei Bogdan id="blue"> de migulet, Filip Andreiid="blue"> de bulinutza si David Andrei id="blue"> de sophia_m precum si mamicilor care poarta numele de Andreea! La multe lunite, Kariss Yasmin id="red"> si Codrin Nicusorid="blue">! [s][mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">Creste si mezinaid="green">id="size1">Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">
align="right" id="quote2">La multi ani si din partea mea!!Mami de [bibe] Mara Nicolle (20.08.2010) si [bb] Radu Stefan (27.12.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult pt urari!

Acum suntem ok...Leyre nu a mai facut febra de la 1...sa vedem in rest nu avem alte simptome!

 

 

 

Denisa, super mami de [comoara]

 

Leyre Alexandraid="Comic Sans MS">id="red">id="size4"> 08.11.08 &id="green"> Kariss Yasminid="Comic Sans MS">id="red">id="size4"> 30.01.12

****************************************************id="red">

Inainte si in timpul lui Kariss!id="green">

****************************************

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi
Buna tuturor.La multi ani celor care isi sarbatoresc onomastica aziid="red">, in special bulgarasilor: Isabella Andreea id="red"> de aly_k, Filip Andrei id="blue"> de alina_anto, Andrei id="blue"> de tebligia, Andrei id="blue"> de lali, Andreas Fabian id="blue"> de Annisia, Andrei Bogdan id="blue"> de migulet, Filip Andreiid="blue"> de bulinutza si David Andrei id="blue"> de sophia_m precum si mamicilor care poarta numele de Andreea! La multe lunite, Kariss Yasmin id="red"> si Codrin Nicusorid="blue">! [s[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">Creste si mezinaid="green">id="size1">Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">...si de la noi! pupici tuturor celor sarbatoriti!
align="right" id="quote2">mami fericita de Ariana (05.02.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi
Buna tuturor.La multi ani celor care isi sarbatoresc onomastica aziid="red">, in special bulgarasilor: Isabella Andreea id="red"> de aly_k, Filip Andrei id="blue"> de alina_anto, Andrei id="blue"> de tebligia, Andrei id="blue"> de lali, Andreas Fabian id="blue"> de Annisia, Andrei Bogdan id="blue"> de migulet, Filip Andreiid="blue"> de bulinutza si David Andrei id="blue"> de sophia_m precum si mamicilor care poarta numele de Andreea! La multe lunite, Kariss Yasmin id="red"> si Codrin Nicusorid="blue">! [s][mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange"> si [bebic] Ioana Teodora (24.01.2012)id="orange">id="size1">Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">Creste si mezinaid="green">id="size1">Perlute de domnisoaraid="orange">id="size1">
align="right" id="quote2">LA MULTI ANI SI DIN PARTEA MEA!Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandruid="blue"> 22.02.2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...