Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Licurici de ianuarie-februarie 2009 (171)


Recommended Posts

Andreea,azi nu a mai facut febra,a fost doar subfebril...dar nu ma bucur inca ca fetita prietenei mele tot asa a avut febra cateva zile,o zi i-a trecut si apoi i-a aparut iar febra ..a mai facut 2 zile si abia apoi i-au aparut bubele..Posibil sa fie o viroza urata,posibil varicela..momentan nu-i pot da nimic inafara de antitermice,ca mi-e frica sa nu-i fac rau.In rest azi a fost vioi..n-a mai dormit nici la pranz.Noah,eu sambata cand am vazut ca doarme la pranz mi-am dat seama ca ceva nu-i ok..el nu mai doarme la pranz de mult,decat daca e bolnav..si cand m-am dus sa-l trezesc ca nu se mai trezea,l-am gasit cu febra 39,4..

Azi avea niste muci..verzi..dar nu de speriat..o sa vad zilele astea cum evolueaza..

Multumesc de intrebare...o zi frumoasa si sanatate multa tuturor.[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sanatate multa, Ledi.

 

Ca fapt divers la noi in familie copiii is sanatosi si noi 2 adulti mucim si tusim de mama focului. Cum naiba ne-am pricopsit cu raceala nu stim, ca copiii n-au mai fost bolnavi de ceva timp. Poate urmeaza [alcool][bang].

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009id="teal">

Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andre_ea sanatate

 

ledi cum mai sunteti?

 

am fost ieri cu piticii la ortoped; cel mic a scapat de torticolis iar la tal valg mai are f putin

 

cel mare insa are platfus; zice sa ii comand talonete, sa fac exercitii cu el cu mers pe varfuri calcaie pt a intari musculatura pe acolo si la vara sa il dau la dans, basket, balet sau tenis (tenis zice ca nu ar fi asa ok ca se poate sa dezvolte musculatura la spate doar pe o parte)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Am auzit ca in Ro a venit zapada. Presupun ca copiii se bucura, nu stiu parintii :).

 

Aici dimineata erau -1.5 grade. E frig domne. Eu astept cu interes vara [:-)))] .

 

Am facut bradul, mic, bogat, frumos. In schimb mosul nu e delooooc pregatit.

 

Voi, ce mai faceti?

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009id="teal">

Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zapada multa si la noi, nu am putut duce copilul la gradi, ca nu erau facute carari, din doua cazaturi in mormane, erau pantalonii uzi.

 

 

 

Din putin se face mult - ajutor umanitar!id="green">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

 

In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am dus de dimineata la gradi cu sania[pk]

Si dupa-amiaza ne-am batut cu zapada, am facut om de zapada, mai mult urs, decat om[:D]

Si pe mine deja ma doare in gat[:D]

Alex nu zice nimic, inca

 

[pup]mamici si licurici

 

Am o [comoara] din 21.01.2009

[ruga]! Doamne ajuta sa ne fie sanatosi copilasii! [ruga]![ruga]!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...