Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Licurici de ianuarie-februarie 2009 (171)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La Multi Ani, Davidutz! Sa fii sanatos si fericit! O imbratisare mare de la noi!id="navy">id="Century Gothic">id="size4">

 

Daria nu e bine, e iar cu muci galbeni si vascosi, nici doua saptamani nu sunt de cand ii trecusera ceilalti, am citit aici, pe DC, ca blestematul ala de stafilococ da muci galbeni-verzi, care sufoca, exact asa e si ea acum... [bang]

 

Ne pregatim pentru serbarea de la gradinita, 3 tinute avem de schimbat, de la costum national s-a ajuns la alta varianta, ca educatoarea ei e internata de ceva vreme cu baietelul ei la Bucuresti, copilul avea ceva grav rau, nu se stie ce. Asa ca... alti bani, alta distractie.

 

Ne pregatim si de plecat la mama, sa vedem cand apucam, vineri dimineata avem serbarea.

 

 

 

Din putin se face mult - ajutor umanitar!id="green">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

 

In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor, pentru urari, a mea e mare nazdravana, e intr-o perioada de tantrumuri, si o apuca si pe strada, si in magazine, si, daca nu-i fac eu pe plac, ii fac altii, straini, si uite asa se duc pe rapa regulile... [:D]

 

 

 

Din putin se face mult - ajutor umanitar!id="green">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

 

In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,

 

[s] NARCISA [s], o mai asteptam pe mami pe la noi, daca ne mai citeste [:D].

 

Porumbita nu e pt adulti, e concentratie mai mica din cate stiu eu. Eu i-am dat si Andrei in vara (avea 1 an atunci)pt diaree si a functionat perfect. Sanatate multa!

 

Ioana (Asparagus) am vazut pozele pe FB, Bianca este superba [olala], iar Lucas e maaare gospodar [:D]

 

Crisspy, [mamica] fericita de [copil] Razvi (16.02.2009) si [bebic] Andra - Maria (26.08.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Ocupate cu pregatirile de Craciun?[:)]

 

Eu is multumita ca am reusit sa cumparam cadourile principale pentru copii (tablete), ca nu mai gaseam pe nicaieri si am crezut ca ramanem fara.

Mai am de luat un bebelus cu suzeta pentru Ilinca si cadouri pentru adulti :). Deci o groaza.

 

[s] Narcisa!

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009id="teal">

Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...