Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Licurici de ianuarie-februarie 2009 (171)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] Monica [s] sa fii sanatoasa si fericita!

 

Nu-ti mai face atatea procese de constiinta. Nici pe Razvi nu l-a mai evaluat pediatra lui cred ca de pe la 2 ani, de cate ori a venit a fost pt vreo raceala ceva.

 

Noi iar avem probleme cu mancatul singuri [bang][bang], azi nu a vrut sa manance nimic pana pe la 3 si atunci mai obligat fortat.

 

Am fost si cu Andruska la gastro azi, in ianuarie repetam niste analize si in plus trebuie sa ne testam pt boala celiaca.

 

[pup] fetele

 

Crisspy, [mamica] fericita de [copil] Razvi (16.02.2009) si [bebic] Andra - Maria (26.08.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Porumbita, La multi ani (inca o data)!

 

Eu il duc pe Aidan o data pe an la control si nu il controleaza asa amanuntit cum ai spus tu. Analize nu ii face decat daca e ceva in neregula, ultima oara i-a facut ceva analize mai amanuntite cand a avut mononucleoza (pe la 2 ani si ceva). Nu l-a cautat niciodata de platfus sau altele de genul asta. Nu ii dau calciu sau vitamina d (nici Nadiei nu i-am dat si nici lui ca bebelus).

 

Am observat ca de cand face gimnastica si-a imbunatatit foarte mult coordonarea mana-picior, se catara fara probleme, a prins curaj, inainte ii era teama de inaltimi (nu s-ar fi urcat in veci pe perete din ala de catarare de exemplu)

 

El are in jur de 109 cm si 19 kg.

 

Aidan acum e foarte bine cu scaunul, de cand ii dau Miralax nu mai e constipat.

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Porumbita, eu analize ii fac numai in caz de necesitate. Adica numai daca prezinta semne clare ca nu e ceva in regula pe undeva.

 

Noi suntem intr-a doua etapa de muci grosi, verzi, tot mai verzi. Iar cu treaba mare avem si noi probleme, sare de la o extrema la alta, a avut o perioada in care facea pe ea, pe unde o apuca, si daca nu simteam, nu spunea, statea asa, cu kk la fund, o ora, doua, pana ma pocnea mirosul, acum, cand simte ca ii vine, strange bucutele, de teama ca o s-o certam ca de ce face pe ea. Nicicum nu-i bine.

 

 

 

Din putin se face mult - ajutor umanitar!id="green">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

 

In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...