Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Licurici de ianuarie-februarie 2009 (171)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi vom fi la mama.

 

Din pacate, pentru ca nu ma dumiresc acum de unde vine problema, am trecut-o pe Dari pe scutece. In 24 de ore, din 24 in 25, de 5 ori a facut treaba mare pe ea, ieri, iar, spune ca nu simte cand ii vine si apoi nu-l mai poate opri. Uneori m-a anuntat dupa, alteori, nu.

 

Om vedea ce a mai fi. Azi a fost toata ziua cu scutec, l-a umplut de pipi.

 

 

 

Din putin se face mult - ajutor umanitar!id="green">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

 

In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Selena, pai eu cred ca are o problema cu burtica, nu-i tocmai ok sa faca kk de 5 ori in 24 de ore, cred ca de aia nici nu se poate tine ca sa ajunga la toaleta. Sanatate multa!

 

 

[mamica] de steluta norocoasa id="blue"> Luca-Vlad si de minune rozid="purple"> Eva Mariaid="red">

 

 

e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITARid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anna, nu face moale, face cate o nuca mirositoare si atat. E ca un kk fragmentat. Si problema e veche, la un moment dat, situatia a parut ca a revenit la normal, acum am luat-o de la capat.

 

Ma deranjeaza ca face pe ea, asa, dar ma deranjeaza si ca nu spune mereu ca face, sta si cate doua ore cu kk ala lipit de fund, numai eu stiu cat de nasol e cand face cate o infectie urinara, ultima a fost cu sange si dureri mari, nu-mi lipseste asa ceva, imi ajunge sensibilitatea cu gatul (amigdalele) si Stafilococul auriu de care nu scapam (suntem din nou pe Klacid, parca la inceputul lunii ce luase Klacid).

 

 

 

Din putin se face mult - ajutor umanitar!id="green">

 

Lucrusoare de vanzare...id="purple">

 

 

In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Selene, mie nu imi pare ok ceea ce povestesti tu acolo. Ati mers la medic?

Ai citit asta:

http://www.minddisorders.com/Del-Fi/Encopresis.html

 

Intrebare: la cata vreme dupa nastere v-a revenit menstruatia? Nadia are 13 luni si ...nimic. Nu ca mi-ar parea rau dar mi se pare cam mult. (inca mai alaptez f f frecvent noaptea, cam de 5-6 ori se trezeste).

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] gastii de pe 29, s#259; cre#351;teri mari copii #351;i s#259; fiti sanatosi

 

Miere eu zic s#259; stai lini#351;tit#259;, fetele de la odiseea Andrei au #351;i 2 ani #351;i câteva luni de la ultima menstruatie, las#259; c#259; vine ea, o s#259; te saturi de ea apoi :).

 

Noi de revelion mergem cu ni#351;te prieteni într-un barulet, o s#259; fie prima mea ie#351;ire mai lung#259; în ora#351; de când l-am adus pe R#259;zvi la buc în mai 2011

 

Crisspy, [mamica] fericita de [copil] Razvi (16.02.2009) si [bebic] Andra - Maria (26.08.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...