Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Merci pentru cofe! Ma uit cu stupoare ca nu-mi vad mesajul de aseara, oare pe unde l-am postat[:D] O zi numai buna de stat in casa la caldurica( caldurica am , nu ma lasa obligatiile acasa[:D]) Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Mai este cafea bineinteles[:D]Delia plange fara motiv[:D]si ma cam enerveaza[bang] http://alinahandmade.blogspot.com/
Ce sa spun...[:-@]. Eu am "citit-o" pe Bianca [8D]. Cand refuza sa plece la gradi o face din doua motive: primul ar fi ca a fost certata de doamne iar al doilea ca a suparat-o vre-un copil... Las un videoclip emotionant pregatit special pentru sarbatorile de iarna ce vor veni [olala]. [tube]http://www.youtube.com/watch?v=0N8axp9nHNU[/tube] [flo] _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denisa220972
Merci pentru cofe! Ma uit cu stupoare ca nu-mi vad mesajul de aseara, oare pe unde l-am postat[:D] O zi numai buna de stat in casa la caldurica( caldurica am , nu ma lasa obligatiile acasa[:D]) Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Salutare [flo]! Denisa, a fost postat in capitoul anterior dar pentru ca au fost probleme la editare il poti vizualiza pe prima pagina din capitolul curent [flo]. _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Eu dardai de frig, e un vant in bucuresti de mama mama[bang] http://alinahandmade.blogspot.com/
Dc? Nu v-a dat drumul la caldura? Multumim lui DD, la munci CT, acasa CT si gradinita are CT. E oare adevarat ce se zvoneste ca vin geruri napraznice dupa 20 Decembrie [alcool]? _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MarianaPop nu, nu trebuia sa aiba data de 13.11.11. cine stie pe unde o fi, fiindca aveam mai multe pagini deschise[:D]. Frig este si la noi, dar in casa duduie centrala[:D] Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi avem intalnire la sala palatului cei care am facut campanie si va voi parasi un pic mai devreme. Ieri cand am aflat ca trebuie sa merg mi-am sunat soacra sa o rog sa o ia maine pe Delia de la gradi si ea mi-a replicat ca merge la dansuri si nu poate wtf[bang]si se mai da mare bunica ca o iubeste si bla bal-uri de genul. Astazi de dimineata mi-a facut Delia un show la gradi de toata frumusetea numai vroia sa intre in clasa,numai imi dadea drumul[bang]sa plec am fost asa trista[q] http://alinahandmade.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Astazi avem intalnire la sala palatului cei care am facut campanie si va voi parasi un pic mai devreme. Ieri cand am aflat ca trebuie sa merg mi-am sunat soacra sa o rog sa o ia maine pe Delia de la gradi si ea mi-a replicat ca merge la dansuri si nu poate wtf[bang]si se mai da mare bunica ca o iubeste si bla bal-uri de genul. Astazi de dimineata mi-a facut Delia un show la gradi de toata frumusetea numai vroia sa intre in clasa,numai imi dadea drumul[bang]sa plec am fost asa trista[q] http://alinahandmade.blogspot.com/
Buna dimineata [flo]! Succes la sala...daca iese ceva si de data asta atunci e bine [:D]. In privinta bunicii...[:-@], nu cred ca nu si-ar iubi nepoata, observ doar ca-i place sa te refuze pe tine, ma gandesc ca daca ar fi rugat-o sotul tau...[:-@]. Imi pare rau de micuta Delia [pup], imi aduce aminte de perioada cand si Bianca era [q] la cresa. O sa treaca si asta si o sa fie bine [flo]. _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...