Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)


Recommended Posts

Alina [pup]! S-aveti pofta la bucate! Nu e bine ca este asa de inchisa in ea...ar trebui sa o faci sa se schimbe [flo]. Vezi ca ai PM! [flo] _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata [pup]! Fetelor, poftiti la [cafea][cafea][cafea] si la [barfa]! Ce cadouri v-ati hotarat sa luati prichindeilor de mosh Nicolae si [aho]? Eu nu stiu...[alcool], copilu' e foarte nehotarat...[:D]. [pup] si o zi buna tuturor! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana sunt si eu pe aici cu Delia acasa ca mi-a facut toxiinfectie alimentrara[bang]ieri dp ce a mancat paine cu unt si cu pateu a vomat, nu m-au sunat sa o iau am aflat abia dupa amiaza cand am luat-o si pe strada a vomat[bang]de 3 ori[bang][q]mi-a facut febra si ieri si astazi. Astazi am fost cu ea la medic si mi-a spus ca a facut toxiinfectie alimentara . Am sunat-o pe asistenta de la gradinita sa ii spun ce are copilul si sa o rog frumos cand i se mai face rau sa ma sune sa ma anunte si ia mi-a spus ca eu sunt agresiva in vorbire doar ptr ca am rugat-o sa ma anunte daca i se mai intample ceva copilului[soc]ma lovesc de [zid]cu aceste persoane de la aceasta "minunata"gradinita. http://alinahandmade.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Mariana sunt si eu pe aici cu Delia acasa ca mi-a facut toxiinfectie alimentrara[bang]ieri dp ce a mancat paine cu unt si cu pateu a vomat, nu m-au sunat sa o iau am aflat abia dupa amiaza cand am luat-o si pe strada a vomat[bang]de 3 ori[bang][q]mi-a facut febra si ieri si astazi. Astazi am fost cu ea la medic si mi-a spus ca a facut toxiinfectie alimentara . Am sunat-o pe asistenta de la gradinita sa ii spun ce are copilul si sa o rog frumos cand i se mai face rau sa ma sune sa ma anunte si ia mi-a spus ca eu sunt agresiva in vorbire doar ptr ca am rugat-o sa ma anunte daca i se mai intample ceva copilului[soc]ma lovesc de [zid]cu aceste persoane de la aceasta "minunata"gradinita. http://alinahandmade.blogspot.com/
Doamne, ma intreb unde vom ajunge [bang]? Ma gandesc ca daca le amenintai cu trimiterea unui control de la sanepid atunci erai agresiva [alcool]. In privinta ne-anuntarii...degeaba le atragi atentia pentru ca se feresc sa nu fie trase la raspundere [:-@]. Sanatate multa Deliei [flo]! _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena
Acum mi-a facut 39.3 febra[bang]si l;a 11 fara ceva avea 38.2 si i-am dat 7 ml de Ibalgin[bang] http://alinahandmade.blogspot.com/
Ooops...sosete cu otet si impachetari cu prosoape ude cu apa la temperatura camerei. Eu la temperatura folosesc panadol intercalat cu supozitor cu novocalmin sau nurofen cu supozitor cu paracetamol. [flo] _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A consultat-o in gat si la plamani? Mi-e sa nu coincida si cu ceva rosu in gat. Se face temperatura de la indigestie, dar nu asa mare...[alcool] _______________________________________________________ Mariana, mamica de [autoroz] Bianca Alessia, domnisoara mea iubita **Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina_satena draguta incearca sa-i dai pentru voma Debridat, eu cand face temperatura fac asa: - panadol(doza normala) - dupa 4h ii dau norofen( nu-i place nurofen) sau ibalgin. Regula o aplic daca este noapte si nu are o temperatura de 40[:D] daca face temperatura mare ii fac impachetari si la dr. cu ea. Sanatate multa. Revin mai tarziu cu cadourile de mos Nicolae[:D] am o intreaga lista de cadouri[:D] Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...