Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste > 20 ani !!! (813)


Recommended Posts

neata fetele cf?

eu am avut o gramada de treaba si am alergat ca o nebuna dar acum stau cuminte.

eu continui cu utrogestan si incerc sa-mi stapanesc emotiile pana vineri.

am o stare de greata dar cand incerc sa vomit( imi vine) am doar gaze....

oricum mi se pare cam devreme.

am si eu o intrebare pt fetele care au facut inseminare si au reusit: dupa cat timp ati avut simptome?

a....si ma cam ard sanii dar asta nu o pun la socoteala ca si inainte ma jenau inainte sa-mi vina cm.

va [pup] pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetili'!

Offff se pare ca s-a dus optimismul cu care eram recunuscute peste tot! [q][q][q][q]

Si eu sunt cu totul in butoi [alcool][bang][q] [q][q][q]

dar voi?!

Mai aveam putin si nu va mai gaseam!

Nucred ca am fost vreodata pe pagina 2 [q][q][q]

haideti, capul sus! [flo]

am pregatit si o [cafea] aromata si gustoasa

haideti ca se apropie mosul si nu-i place daca ne vede asa!

 

Ancuta, in curand mamica!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma alatur la o [cafea] cu tine!! si eu is putin intoarsa, is in perioada ovulatie si ciresa de pe tort, al meu sot este cu fata la cearsaf de 2 zile[bang][bang][bang][bang]deja presimt k mos craciun o sa-mi aduca uratii cadou nu 2 liniute!!![bang][bang][bang][bang][bang]

 

ehhhhhhhhh, dar mai bine sa visam la fulgii de nea si sa nu mai fin triste, nu![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata buna fetelor.. Desi am fost increzatoare se pare ca al'rau si-a bagat coada iar... deci incep o noua luna cu prima zi a menstrei 23.nov (seara....la 22) va da seama cat am fost de dezamagita[q]...acum e mai bine dar tot ma doare[bang]..incep din nou ghicitoarea sa vedem ce va fi. Va pup pe toate sper la vesti bune si....CAPUL SUS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele....

cf?

mph imi pare rau dar capul sus ca pana la urma va veni.

eu azi sunt in ziua 11 de la IA si ma simnt de parca mi-ar veni dar senzatia este usoara.( adika ma simnt un pic uda dar eu cred ca este de la ovule ca vad ca mai curg)

am si eu 2 intrebari pt fetele care au facut IA sau sunt cu bebei in burtica

1......eu iau utrogestan ovule trebuie sa le opresc cu ceva timp ca sa-mi fac testul?

2.....fiind azi in ziua 11 de la IA cand pot face testul? pot mai devreme de ziua de cm sau dupa?

eu sunt la munca dupa 1 saptamana stand cuminte.

va [pup] pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Multumesc pentru gandurile bune si ca ati intrebat de mine, Dumnezeu sa ne ajute pe toate!

Eu sunt bine, vineri am avut embrio transferul si mi-au fost transferati 2, acum asteptam.....

Iancuelena mai bine mai asteapta vreo 2-3 zile pentru test pipi, dar daca nu mai ai rabdare poti face betahcg ca iese sigur, iti tin pumnii sa fie cu reusita.

Mph imi pare rau ca ti-au venit uratii dar nu uita ca o noua luna o noua speranta.

[pup] pe toate si sa aveti grija de voi.

 

[copil][copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele,am indraznit sa va scriu si eu pt ca am mare nevoie de sfaturi si nu prea am cu cine vb...am facut recent analizele pt trombofilie si mi-au iesit prost...va dau cateva detalii....deficit de antitrombina...proteina c scazuta...proteina s ridicata si mthfr c667 heterozigot....aceste analize le-am facut in urma a 3 sarcini pierdute la 12,7 si 5 saptamani...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iancuelena
neata fetele....cf?mph imi pare rau dar capul sus ca pana la urma va veni.eu azi sunt in ziua 11 de la IA si ma simnt de parca mi-ar veni dar senzatia este usoara.( adika ma simnt un pic uda dar eu cred ca este de la ovule ca vad ca mai curg)am si eu 2 intrebari pt fetele care au facut IA sau sunt cu bebei in burtica1......eu iau utrogestan ovule trebuie sa le opresc cu ceva timp ca sa-mi fac testul?2.....fiind azi in ziua 11 de la IA cand pot face testul? pot mai devreme de ziua de cm sau dupa?eu sunt la munca dupa 1 saptamana stand cuminte.va [pup] pe toate
align="right" id="quote2">Nu e nevoie sa opresti utrogestanul ca sa faci test fiindca nu afecteaza cu nimic rezultatul. In mod normal stiu ca la 12 zile DPO poti face test.[gravi] 20+ [fetita]http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTOCopiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnicid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Testele de sarcina detecteaza Beta HCG care nu e influentat in nici un fel de progesteron.

Bubuali, nu poti merge cu rezultatele analizelor la Fundeni la Dr Uscatescu sa se uite pe ele si sa iti dea tratament?

Miki, iti tin pumnii sa fie bine sa ne vii cu vestea de gemenasi. te pup sa te molipsesc [pup] [pup]

 

[gravi] 21+ [fetita]

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

 

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnicid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...