Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta Dukan(4)


Recommended Posts

Buna ziua tuturor![flo][flo][flo] Ma numesc Madalina si acum cativa ani am mai avut un cont pe acest site.(din cate imi amintesc, atunci postam foarte des la "Un nou stil de viata") Am revenit sperand sa gasesc aceeasi atmosfera calda si aceleasi fete dragute... Asadar, de astazi am inceput dieta Dukan si imi doresc ca, impreuna cu voi, sa pot slabi pana in vara aproape 20 de kg. Greutatea mea actuala este :71,8 kg Inaltimea: 160 cm Target: 51 kg Va urez o zi minunata tuturor si sper sa ma primiti in grupul vostru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu e vorba ca nu e nimeni interesat de dieta Dukan, eu insa sunt realista, in principiu cine are vointa de a respecta regimul are si vointa de a nu se ingrasa prea mult.Le invidiez sincer pe TOATE doamnele si domnisoarele care cu disciplina, adica dieta si gimbnastica, au reusit sa dea jos surplusul de kg. La mine nu a functionat. Prafurile sau pastilele de slabit mi-au facut mai mult rau ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui unefemme
Buna dimineata![flo] A doua zi din faza de atac...Sper sa apara totusi cineva care doreste sa tine cu mine dieta Dukan.
buna, uite ca a aparut cineva interesat; cum a fost prima zi?ce ai mincat/baut dim la prinz si seara? am tinut si eu o saptamina inainte de sarbatori, am scapat de 4 kg pe care le-am pus la loc cu ,,porcarii" acum am inceput sa beau sucuri de legume si fructe,vroiam sa vad cat pot slabi intro saptamina):) dev xero ellinika...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui unefemme
Buna ziua tuturor![flo][flo][flo] Ma numesc Madalina si acum cativa ani am mai avut un cont pe acest site.(din cate imi amintesc, atunci postam foarte des la "Un nou stil de viata") Am revenit sperand sa gasesc aceeasi atmosfera calda si aceleasi fete dragute... Asadar, de astazi am inceput dieta Dukan si imi doresc ca, impreuna cu voi, sa pot slabi pana in vara aproape 20 de kg. Greutatea mea actuala este :71,8 kg Inaltimea: 160 cm Target: 51 kg Va urez o zi minunata tuturor si sper sa ma primiti in grupul vostru.
Buna, Madalina! Te stiu, am fost vecine de cartier mai demult. :) Si eu ma tot gandesc la Dukan in timp ce bag in mine fara limita :). Cu JG nici nu vorbesc. Auzi la ea, Dukan pentru un singur kg! Io am o gramada si tot nu ma indur sa incep.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009 Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oana_s
Well...am tinut si eu asta vara (cu andre-ea[flo]odata), am slabit atunci bine, cam 5 kile...insa am pus inapoi 4, din nesimtirea mea, desigur[:D] Oana mami de [zana] Mara 11.08.2004 si [baietel] Calin 11.10.2011 [url="[url="http://community.webshots.com/user/mara_mea"]Noi[/url]
[pup] N-am avut curaj pana acum sa zic: am slabit 6 kg si am pus la loc 6 sau 7. Tot din nesimtirea mea, evident. Cura n-are nici o vina.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009 Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...