Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei si craciunite de nov-dec 2011 (4)


Recommended Posts

Buna seara fetelor! Pana acum nu am avut nici o reactie la vaccin![:D] Noi ne speriem tare de barbati,nu vrea la nimeni decat la tata-sau si la 2 cumnati in rest...pauza...nu era asa a devenit acum de ceva timp.Calatori cu Vanessa am facut,cu avionul la 5 luni,cu masina si pe distante mai lungi si se comporta exemplar. E..la baita e joaca mare stropeste mult...REvin ma cheama datoria...[:-@][alcool] VANESSA Katerina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza! Dau eu o [cafea]. Eu m-am blocat ieri de spate, si acum ma doare in partea stanga si nu pot sa las greutate pe el... Am dus-o pe Sofia in marsupiu si cumva am scrantit ceva... In rest, ce mai ziceti, cum mai sunteti? [pup] O zi buna va doresc! __________________________ Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011) [loveyou]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Multumesc pt cafea Dia [pup] , si pentru ca mai scrii "sa nu moara subiectul"[flo] Imi pare rau ca n-am mai postat, dar sunt atat de aglomerata si la servici si cu pregatirea de ziua Mayei ( maine [olala] e ziua ei dar petrecerea sambata ) Cadouri, tort ,organizare,invitati,sedinta foto........... sper sa iasa frumos pt ca m-am straduit mult.[:D] Vladut e in perioada tezelor...pfffff Pe deasupra am fost invitati ( eu si sotul meu lucram la aceeasi firma) la botezul fetitei sefilor mei .....pe 1 dec ( adica cand am eu petrecerea Mayei)....... Anyways..... A mea nu fuge (inca) cand ii schimb scutecul.......dar urmeaza [bibe] Intelectul meu.......pffffaaaaa ,cred ca am ramas cu acel singur neuron din timpul sarcinii [hippi]. Eu care m-am mandrit intotdeauna cu memoria mea impecabila......acum uit si ...........sa schimb scutecul Mayei seara la culcare, sau uit ca mi-am aprins tigarea si imi mai aprind una.... La baita ii place mult, tot in cada mare ii fac si eu, cu suport ,inca nu se ridica[pk] Craciunul o sa-l facem la noi acasa dar o sa vina si mama mea si sora mea ,deci...in familie Sunt curioasa la reactia piticei cand o sa vada bradul si cadourile .....de-abia astept Cam atat........ m-a lasat "intelectul" [:-)))][:-)))][:-)))] Va pup pe toate..... Sunt obosita [nani] Alina mami de Maya Alexandra ( 30.11.2011) si Vlad Ionut (13.03.2000)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata mai pe la pranz. [s][s][s][s][s][s] La multi ani Maya Alexandra sa cresti mare, sa fii sanatoasa, sa ii asculti pe parinti si sa ai si macar un dram de noroc!!! La multi ani puiului meu. La multi ani tuturor Andreilor si Andreelor. [flo] Si azi dau de baut [berest][alcool][alcool][alcool] si de mancat[yami][yum][xdulci][papica]. Party [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele mele dragi [flo][flo][flo][flo][flo] In primul rand ( cu intarziere) La multi ani Printesa mea mica dulce Maya![pup][pup][pup] Sa fii sanatoasa ,bucuroasa,norocoasa,fericitasi sa ai parte numai de lucruri bune si frumoase si sa ne bucuri mult mult timp de acum inainte. Iti multumesc ca m-ai ales sa-ti fiu mama. TE IUBESC![flo] [s][s][s][s][s][s] La multi ani Andrei! Iti doresc tot ce i-am dorit si Mayei...... La multi ani Andreea! La multi ani tuturor Andreilor si Andreelor pentru ziua de ieri. La multi ani Romania! Imi cer scuze ca n_am putut intra ieri , dar am fost foarte ocupata.... Azi urmeaza alta petrecere....... O sa va dau detalii luni ( de la servici) Va pup si va multumesc pentru urari. [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Alina mami de Maya Alexandra ( 30.11.2011) si Vlad Ionut (13.03.2000)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! [cafea] anyone? Eu am servit-o deja, ca e ploioasa si mohorata vremea la noi... Am fost in weekend in vizita la Cluj la nasica fetelor, Sofi s-a comportat admirabil, a "atacat" matzele familiei si s-a jucat frumos pe langa noi. Tare cuminte e! Eu sunt tot cu spatele in pioneze, ma doare soldul stang si sunt limitata in miscari. E naspa ca nu o mai pot duce pe Sofia in brate, sper sa-mi treaca repede, ca sunt tot cu diclofenacul dupa mine. Eu am azi zi de smotru, ca am ratat sambata dedicata acestei activitati "inaltatoare si recreative". [batcap] [pup] O zi buna va doresc! __________________________ Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011) [loveyou]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...