Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pot fi insarcinata?


Recommended Posts

buna,am avut un contact neprotejat pe data de 29 septembrie si pe 8 octombrie mia venit CMsi ma tinut pana pe 13octombrie,iar acum in noiembrie mia venit iar pe 3 si ma tinut pana pe 9 noiembrie am facut un test de sarcina si a aparut si a doua liniuta dar fff putin vizibila se poate sa fi ramas insarcinata?sunt disperata sper sa ma ajutati multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu inteleg daca iti doresti sa fii insarcinata sau nu. Scriai la alt subiect ca ai uter retrovers, si e mai greu din ce stiu sa ramai insarcinata daca uterul e astfel, dar nu e imposibil. Testele pe care apare o a doua liniuta slaba in general indica sarcina dar exista unele care arata fals pozitiv (Barza stiu ca e renumit pt asta). Tu de care ai facut? Medicul la o sarcina mica nu iti poate spune nimic. O analiza de sange numita Beta HCG insa poate elucida misterul. [gravi] 20+ [fetita] [url]http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO[/url] Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100, Acifol si Utrogestan zilnic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...