Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie - August 2004 * (106)


Recommended Posts

Ba eu fac curatenie generala, pentru fac rar..ultima a fost la mutare deci acum 1.5 ani ..si pentru ca la mine este mult mai mult praf comparativ cu la voi[q]..In plus neavand spatii de depozitare la mine mereu este dezordine[q]...Noroc ca nu am facut singura...azi vine a treia oara femeia..

si eu mai am de cumparat cadouri ..exact ce urasc pe vremea sta si nebunia eu sa caud cadouri...eu am luat pentru tata, copil, invatatoare, socrii, cunati, nepoti , prieteni..

Liliana ..eu mereu ti-am spus..stai acolo ca-i tare bine[pup]

Monicuke ce se mai aude pe la institut??

 

 

acum 10 min am avut un soc....NINGE!!!!!!!!![q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello si de la mine... Sunt tare in urma cu forumul din motive de perioada foarte aglomerata la birou. Asa ca abia astept sa treaca saptamana pentru ca dupa aia 2 saptamini stau acas! [pk]

Nici eu nu am niciun stres cu curatenia - sincer e cea mai mica dintre problemele mele - si daca nu sterg praful acum si-l sterg in ianuarie ce mare scofala?? Iar curatenie generala, nu stiu ce-i aia...[8D]

 

Eu am terminat cu cadourile, azi termin si cu serbarile (mai are Stefan) - copiii au fost ieri si la colindat cu scoala - a venit Stefan cu tashcutza plina de dulciuri, covrigi, fructe, ba chiar si ceva bani - azi e rindul lui Tudor sa mearga si ii astept si eu mai pe seara, dupa serbarea lui Stefan (ce sa fac daca am doi...[:D]).

Am aranjat si cu Moshul sa vina pe 24 seara, asa ca am chemat-o pe mama si familia sora-mii pe 24 sa avem si mama nr.1 in familie, apoi pe 25 ma duc la soacra-mea, iar pe 26 probabil vor veni niste prieteni pe la noi si iar voi avea masa intinsa, cunoasteti modelul...[:D]

Nu am sa fac mare lucru - in weekend am sa fac biscuiti cu copiii, piftie de curcan si friptura tot de curcan, salate, aperitivele obisnuite, niste drob de ficat de pasare si cam atit!

 

 

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Bunny, succese maxime!

 

Liliana, [flo]

 

Olivia, ai grija de tine.

La noi e calm, dar probabil directorului i se va aproba demisia...Comisia de etica a luat o pauza [:D]

Acum spiritele s-au mai calmat. Nu stim cine va fi noul director, daca o sa fie John a zis ca ma destituie din Comisie![pk][:D]

Mingea e la minister, asteptam...:)

 

Noi am avut ieri o serbare, a Oanei, iar dupa amiaza este a Mariei. Canta la pian niste piese noi, am emotii...[:I]

 

Dupa cum spuneam, eu nu am luat decat pentru fete cadourile. E suficient, cu restul pot sa improvizez.[:I][:D][:D]

 

La noi a inceput ninsoarea. Luasem bilete la spargatorul de nuci... nu stiu daca mai ajungem (luasem pentru toata familia, le-am facut cadou la colegi pe restul) Noi sa fim sanatosi.

Sambata vrem sa plecam in vacanta (2 saptamani). Sper sa trina vremea cu noi.

 

Spor la pregatirile de sarbatori si o zi excelenta sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor am venit si io sa va urez sa aveti sarbatori minunate, bucurati-va si relaxati-va alaturi de cei dragi. Si un an nou cat se poate de bun care sa va implineasca toate dorintele![pup]

Io din pacate sunt mai rarut pe aici ca ne-a pus naiba de ne-am modernizat la job, am dat jos pereti si ne-am varat 6 bucati intr-o camera maaare... ne-am efectivizat de numa, ca nu-mi vine sa deschid nici un site cu astia de fata [bang] da din cand in cand mai pleaca si ei pe la cate o sedinta doua si mai arunc un ochisor pe la voi...id="size1">

Nici eu nu sunt gata cu cadourile si sambata dis de dimineata plecam la munte, pana atunci o tinem numa in petreceri cu colegii, viata chinuita[:)]

pup[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi.

Polux, o mare imbratisare pt tine, bine ca sunteti bine si sanatosi [flo]

Rox, ce pacat ca n a vrut Patrick , dar important e ca ii place pianul [:)] Giulik in schimb m a tot batut la cap sa mearga cu chitara la scoala sa le cante, n am lasat o eu de grija chitarei [:D] Vi-am zis ca avem colegul nou mai efervescent [:I]

Cristal, pozeee, de la tine vrem poze + filmari [pk]

Kim, ai fost vedeta sau nu ??? [bis] Mult spor la treburi la tine [pup]

Corina, la munte zici ? Ce frumos [olala] Aduci poze cu voi ? [:)]

Bunny, felicitari si mult, mult succes ! Ce vei fi cand termini ? [pk]

 

Io am fost mai depresurizata zilele astea, dar azi m a palit o idee care m a facut sa mi revin: un coleg se imbraca in MC si trece pe la noi pe 24 [:D] Niciodata n a avut fi mea asa o surpriza [:D] La schimb de troc ii fac un cremes [:D]

Nici eu n am terminat alergatul, trebuie sa i cumpar patine ca n au adus aici la noi la librarie de alea ieftine [q][bang]

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3]

 

[pegeam][pegeam][pegeam]

Impreunaid="red"> pentruid="green"> 60 de copiiid="red">

Prieteniiid="green"> lui Mos Craciunid="red">

[cubrad][cubrad][cubrad]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am facut capitoul nou, aici:

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176201&nm=Juniori-de-Iulie-August-2004-107

 

[bis]

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3]

 

[pegeam][pegeam][pegeam]

Impreunaid="red"> pentruid="green"> 60 de copiiid="red">

Prieteniiid="green"> lui Mos Craciunid="red">

[cubrad][cubrad][cubrad]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...