Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Branca ursului


Recommended Posts

Buna Carin!ma bucur ca mai raspunde cineva care a luat...ma gandeam la situatia ta poate a afectat ca le-ai amestecat BU cu MZ poate trebuia sa iei de un singur fel...zic si eu :( vreau sa te intreb daca tie ti-a intarziat in prima luna si cate zile?eu am o saptamana intarziere dar ma simt foarte ok nu am nici un fel de simptom cum aveam cu cateva zile inainte( dureri de spate ,de sani si de burta)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

anaLary la mine a intarziat din a doua luna, in prima a venit la timp dar putin mai abundent. Nu mai retin cat a intarziat dar au fost de calaje de +/- o saptamana de la data la care trebuia sa-mi vina (unele luni a venit mai repede, alteori a intarziat). Homeopatul mi-a spus ca nu trebuia sa iau nici branca nici zmeur ca nici una nu este potrivita pentru mine. Am primit alte plante dar nu mai retin ce, ca l-eam oprit si pe acelea cand am vazut ca m-am dereglat si am trecut pe homeopate (bile si picaturi). Nu spune nimeni ca branca nu e buna de nimic, doar ca nu e buna pentru toata lumea si este mai safe sa intrebi un medic inainte. ------------------------------------------------- AMH=0.02 PAI-1 heterozigot, MTHFR C677T heterozigot, MTHFR A1298C heterozigot FIV1 septembrie 2012 Athena Timisoara- reusit dar sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...