Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (180)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Traiesc!!

 

Brindu drum bun.

 

[pup]id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello, hello

 

Brandusikoid="red">, hai zi ce ti-a facut mama bun de mancare [pup]

 

Mihaid="red">, ma bucur [:D]

 

Mersi Danaid="red">. A crescut prea mult fata mea [q] Stiu ca asa e normal, dar parca prea repede trece timpul.

 

Cryssaid="red">, las ca revii cu forte proaspete dupa sarbatori [flo]

 

Meniu ieri:

MD: doua feliute mici de wassa cu icre

P: un sandvis de la Subway in lipieid="red">( eram in Mall si am vrut sa le incerc dar nu mi-a placut asa ca am terminat-o cu ei)

C: mancare de linte cu ochiuri

 

Azi:

MD: pastrav afumat, ardei, wassa

P: briose conforme cu legume

C: quinoa cu ciuperci

 

O zi faina [pup][pup][pup]

 

[mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008)

 

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copiiid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [flo]

Meniul de alaltaieri [:D]

Md: o cafea

P: o salata cu rosii, ardei gras, ceapa si branza feta

G: un mar, o banana si o portocala

C: ciuperci umplute si 2 cartofi in coaja la cuptorid="red"> [pofta]

 

Meniul de ieri:

Md: o cafea, un iaurt

P: o salata cu rosii, ardei gras, ceapa si branz feta

C: o juma de pizzaid="red">... totul Monti, mai putin aluatul [:D], ca mi-a fost lenesa fac si aveam unul cumparat.

 

Meniul de azi:

Md: 2 felii de paine cu dulceata conforma

P: 2 morcovi rasi, o bucata de branza si un pic de jambon, un mar

G: (pe la 16) planuiesc : o portocala

C: varza la cuptor cu carnat.

 

Rule your mind or it will rule you.

Montignac

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc pt incurajari [flo] si [pup].

Fica-mea face 10 in aprilie 2013 si e aproape cit mine. As fi vrut sa pun poze dar ale mele is prea mari si nu se pot incarca :(.

Plecam in Ro pe 20 dec si am atata treaba, nu-mi incap toate cadourile, nici macar n-am termina tde cumparat cadoute :(. Nu am mai fost in Ro din 2009 si nu mai stiu care e moda pe acolo. Am cumparat jucarii pt copii si cutiile imi ocupa o groaza de spatiu. De parca nu gasesc jucarii si-n Ro, dar ma gandesc ca ei asteapta ceva de aici, nu?? Desi cred ca-s mai frumoase in Ro, sau poate nu, nu stiu?? Anyways, cum escrocii astia de la companiile aeriene au redus bagajele doar la 1 valiza de caciula, e nasol,ca o valiza mare deja e full de cadouri si o valiza mica bagaj de mana e plina. asa ca pt hainele mele si ale fica-mii tre sa incapa intr-o valiza mare si una mica de mana. Si sa o conving pe Bi sa nu-si ia toate jucariile in ro ca oricum o sa primeasca cadouri de la toti si o sa-si mai cumpere de acolo..

Cam cu asta ma confrunt acuma. Pina marti mai vin la munca apoi miercuri am cosmetica sa ma duc la mama frumoasa [:D].

 

Despre ce am mancat, nu mai are sens sa vorbim [:I].

 

Va pup

 

Bb Bia & mami Cryssa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor multumesc de urari[pup][pup]

am ajuns cu bine aseara..zboru chiar foarte lin nezguduit ne nimic

 

de cand am venit numai tampenii mi se intampla le iau cronologic:

 

1. m-o pus o prietena sa-i iau parfum(de femei)..cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca luasem varianta barbateasca

2. s-a stricat apa la toaleta

3. s-o stricat centrala termica

4.nu-mi merge cartela de romania..nu mai am semnal

5. s-o stricat bateria la cada (de unde puneam apa la toaleta)

6. mi-am dat seama ca mi-a dat in aeroport alta cutie de parfum decat cea pe care o vroiam(ca singura diferenta era o linie colorata)[bang][bang][bang]

 

deci un inceput de vacanta...excelent[:D][:D]

 

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brindu n-am inteles s-a stricat robinetul de acasa din Londra? Hai fa abstractie de premisele nefavorabile, va fim o vacanta excelenta. Astea le-a trimis Doamne Doamne doar sa te incerce. Daca pui botul iti mai da, daca nu te va rasfata numai cu intamplari frumoase.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="size3">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Good morning [cafea]

 

Branduid="red">, vezi partea plina a paharului. Bine ca ai ajuns acasa si nu ai ramas inzapezita pe undeva [:D]

 

Cryssaid="red">, si la noi sunt multe jucarii dar altfel suna cand primesti o jucarie din Canada [wow]

 

La Lidl daca va place, este avocado cu 2.5 ron. E cam verde dar eu il tin cateva zile in punga de hartie si se coace.

 

Eu parca nu mai am timp de nimic, zici ca se comprima nu altceva. trebuie sa imi fac o to-do-list ca altfel nu o scot la capat.

 

Va pup [pup][pup][pup]

 

[mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008)

 

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copiiid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor...am ajuns in romania...toate cele puse pe lista s-au intamplat in timp de 10 ore dupa ce am aterizat[:D]...probabil ashea sa intru in fun-UL sarbatorilor[:D]

 

nu am citit atent ce ati scris am spicuit asa...inca sunt la bucuresti ..dar o sa ajung la mine la galati azi sau maine si atunci o sa fiu numai ochi pe aci[:D]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...