Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt socata...


Recommended Posts

Nu stiu cum sa incep povestea... de la inceput mentionez ca nu urmaresc ceva anume,nu doresc sa starnesc polemici sau sa irit pe cineva,dar pur si simplu vreau sa stiu daca ati mai auzit asa ceva... E vorba de niste prieteni de-ai nostri,casatoriti de 3 ani,el cadru MAI,ea cadru didactic,el 33 ani-ea 29 ani.Inca de la inceputul casniciei au avut probleme,stiti voi...acomodare,tabieturi,etc.Ea nu prea a indraznit sa-mi spuna prea multe,dar cu timpul...si din vorba in vorba mi-am dat seama ca toate problemele lor se datorau vietii sexuale...ieri mi-a marturisit ca ea nu a facut niciodata dragoste cu el(adica e virgina si acum dupa 3 ani),adica lui nu-i functioneaza/nu a functionat instrumentul..au incercat tratamente,dar nimic,iar ea vrea sa puna capat pt. ca vrea un copil si asa nu se mai poate...Sunt socata si nu-mi revin pentru ca sincer nu am crezut ca exista asa ceva...Ati mai auzit asa ceva,oare mai are vreo sansa casnicia lor? Va multumesc si astept parerile voastre... http://s106.photobucket.com/albums/m250/puricoasa/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu n-am intalnit pe nimeni cu o asa situatie si nici macar n-am auzit. Este total aiurea ceea ce se intampla, nici nu vreau sa ma gandesc ce-i in sufletul lor. Daca spui ca au incercat cu tratamente si nimic .. nu cred ca mai sunt sanse . parerea mea , nu dati cu rosii [hopsieu]. Poate ar trebui sa mai consulte si alti medici.. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Au cerut ajutor,zice ea...ca au mers la ceva clinica in Constanta(in luna de miere),apoi Timisoara...Dar nu l-a ajutat nimic...Ea a vrut sa renunte de la inceput,dar el a implorat-o, a trecut la amenintari sinucigase,etc. Da, el este fff atasat de mama lui,mai are un frate ce nu are copii, o sora nemaritata... Ce ma irita cel mai tare este faptul ca nu a fost sincer de la inceput,adica nu i-a spus ce probleme are...pur si simplu i-a distrus viata...3 ani... http://s106.photobucket.com/albums/m250/puricoasa/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am auzit. Niciodata. Dar sincera sa fiu nu inteleg cum a fost posibil sa se marite cu el fara sa faca sex inainte. Inteleg ca e virgina, s-a maritat la 26 de ani virgina, nu? Deci presupun ca e persoana religioasa? Daca a mers la 2 clinici nu inseamna ca a incercat totul ca sa rezolve problema! Deci baiatul sa lase amenintarile si sa incerce sa rezolve. J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa este...visul ei a fost sa se marite virgina,etc...au discutat 1 an de zile,timp in care ea nu stia prea multe despre "instrumentul" lui...asa se pare. El ii povestea sotului meu tot felul de abureli, ca nu o mai suporta,ca-i prea ciudata,crizata,etc..dar a "uitat" sa spuna ceva despre adevarata problema... http://s106.photobucket.com/albums/m250/puricoasa/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu prin amenintari se rezolva problema. Ar trebui sa mai consulte si alti medici , renuntza chiar asa de usor ? Ii place sa stea asa si sa ameninte , in loc sa incerce sa rezolve problema prin alte mijloace . Pierde timpul si se distrug amandoi. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O fosta colega de fac. a fost prietena ani de zile cu un baiat fara sa ajunga la intimitati.Dupa casat. el i-a zis ca-i impotent.A acceptat chiar si o rel. extraconj. a ei numai sa nu-l lase.Ameninta mereu cu sinuciderea.Au infiat un baiat.Dupa 7 ani ea a divortat pt. ca n-a mai soportat surogatul asta de casatorie si s-a recasatorit luand si copilul.In timp ce-mi povestea ma uitam ca toanta la ea,parea incredibil.Fostul sot e singur,desigur,si s-a afundat de tot in bautur(e viciu din familie).M-a mirat rabdarea ei.Sa astepti 7 ani.Ce?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, foarte inteligente regulile instituite de biserica, ca sa nu zic mai mult! Pai atunci, daca este credincioasa nu-i ramane decat sa se impace cu soarta si sa ramana alaturi de el 'la bine si la rau', nu? Cecilia sa nu crezi ca vreau sa fiu rautacioasa. Dar daca ma intrebi pe mine situatia in care a ajuns prietena ta este in mare parte vina ei. Desigur ca si el a mintit si din cate vad nici nu incearca in mod serios sa rezolve. Adica psihoterapie, tratament fiziologic, am vazut ca acum se monteaza chiar niste dispozitive cu un fel de pompita care provoaca erectie. Nu mai vorbesc ca exista metode si obiecte cu care se poate satisface o femeie cat de cat, doar bunavointa sa fie. Cat despre copii, daca el produce sperma exista metode de inseminare artificiale... Dar la randul ei trebuie sa isi asume greseala... aceea de a fi scrupuloasa in a urma sfaturile minunate ale bisericii. Unele femei simt o mandrie exceptionala cand se marita virgine, mare scofala si premiu mai e si asta! Nimicuri! J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...