Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt socata...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Foarte urat din partea lui ca a mintit-o de la inceput,ca nu a fost sincer de fapt.El era constient de problema lui si banuiesc nu vroia sa o piarda. Si e normal sa ameninte cu sinuciderea fiindca se vede neputincios in fata situatei,deoarece cei care nu se pot apara, ataca.Nu cred a merita sa mai continuie biata femeie casatoria asta de cosmar.Mai ales ca e tanara si daca isi doreste si copii....nu merita. dana si deliuta mamarutza[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit raspunsurile voastre si abia acum va raspund(tocmai ne-am intors de la munte)... Incerc sa nu uit nimic...marea confruntare a avut loc vinerea trecuta,cand parintii ei i-au chemat pe ai lui(cica la masa..).Ea a inceput sa spuna despre toate problemele lor,iar parintii lui au pus capul in pamant si nu au spus nimic...deci STIAU ADEVARUL(mama lui a bombanit ceva de genul:"daca ai vazut ca are probleme de ce nu ai venit sa-mi spui"...poate ca-l "repara" ea..[alcool]).El nu a recunoscut absolut nimic,a tinut sus si tare ca e perfect sanatos,dar ca nu il mai atrage nevasta-sa...au cazut de acord sa divorteze.Deci 3 ani de cosmar au luat sfarsit! Seara ne-a sunat el la tel. ca vrea sa treaca pe la noi,sa ne spuna nu stiu ce..(dar noi stiam deja).A incercat sa ne abureasca,dar cuvintele lui era asa de falseee,eu una nu l-am crezut nici o secunda..n-am putut sa ma abtin sa nu-l intreb daca s-a culcat vreodata cu cineva si a spus ca da,cu femei usoare(eu cred ca aveau vreo 40 de kg...[:D])nu-l cred,normal.A inceput sa ne povesteasca cum a mers la medici,etc si ce i-au spus acolo...ca nu e "aparatul "irigat corespunzator,ca daca nu o foloseste timp indelungat se atrofiaza,etc...L-am intrebat de ce s-a casatorit cu ea,stiind ca e virgina si ca el are totusi o "mica" problema.. a spus ca el a insistat sa vada daca ea va fi multumita de prestatia lui,dar ea nu si nu... nu stiu ce sa mai cred... El este un porc mincinos,iar ea o aiurita care a visat cai verzi pe pereti... Va multumesc celor care ati raspuns\citit,intradevar am vazut ca nu este singurul caz si sper din toata inima ca fiecare a avut ceva de invatat(eu una recunosc ,nu credeam ca exista asa ceva...).Va doresc din suflet o viata de familie linistita,armonioasa... iar daca aveti baieti sa ii supravegheati mult mai atent ca si pana acum(noi suntem obsedati deja...) i se poate intampla oricui,important e sa faci ceva cand inca se mai poate... Cu mult drag,Cecilia![flo] http://s106.photobucket.com/albums/m250/puricoasa/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stii care e culmea adevarului? Eu cred ca el chiar se considera sanatos. Si, probabil chiar isi foloseste sie insusi drept argument faptul ca nu mai este atras sexual de nevasta lui. Nu-mi dau seama de ce le este atat de greu barbatilor sa recunoasca ca au o problema medicala. Le stirbeste din virtuti, nu stiu. Sunt probabil multi barbati care au probleme (poate nu la modul total, dar chiar si partial) si care-si gasesc cate un tap ispasitor in jur, in loc sa mearga sa se caute. Oricum...multe invataminte se pot trage din cazul asta. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...