Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt socata...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns
daca ramane in casnicie, asta e crucea ce vor avea de dus: adica sa mearga din doctor in doctor, sa incerce tot ce e posibil pe lumea asta, daca se iubesc cu adevarat. recunoasc ca nu e o situatie deloc placuta si de invidiat daca nu are sentimente profunde pentru el, sa isi refaca viata la ce i-a folosit ca s-a maritat virgina? (si asta o spune una care s-a maritat virgina, dar alte vremuri, stravechi, alte mentalitati si n-au urmat socuri devastatoare dupa...) Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa te mariti virgina e o optiune si un risc pe care ti-l asumi. Riscul sa fie impotent sau sa o aiba prea mare sau prea mica sau sa nu te potrivesti si tot rau e. Insa daca se iubesc exista variante. Pana la urma, ni se poate intampla ca dupa n ani de la casatorie sotul sa ramana impotent. Plecam? Eu zic ca nu. Folosim pompita! Si eu il lasam... pentru minciuna. J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amandoi trebuie sa-si asume responsabilitatea pt. situatia asta. ...Ca nici unul nu e in regula ...si se afunda... Cecilia, sunt oameni foarte simpli? Se poate vorbi cu ei? Explica-i ei...sau aceluia dintre ei care e mai ``permeabil``mental ca trebuie sa ceara ajutor de specialitate. Preferabil separat pt. ca problemele lor sunt mai serioase decat ca nu le functioneaza casnicia. Probleme care au existat inainte de casatorie. ...Iti dai seama ce complexe are fiecare in punctul asta, ce tensiune s-a acumulat in relatia lor... ...si asta cu religia...nu mai zic nimic... parerea mea nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...