Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt socata...


Recommended Posts

Mai,chiar nu inteleg virginitatea la 26 de ani.E pocaita cumva ? Si ce nu mai inteleg este : Cum de nu si-a dat ea seama intr-un an daca e impotent sau nu.Chiar daca nu o facea,ea nu vedea ca el nu se ....excita ...ma rog..intelegeti voi . N-au avut nici un fel de joculete ? Nu s-au dezbracat niciodata ? Nu s-au atins ? Tare ciudat ...! Eu nu as rezista intr-o relatie de genul asta,decat daca sotul ar fi pt sentiment si amantul pt sex.Pe cuvant ! Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am avut si eu o verisoara in situatia asta saraca , era muta si avea mama vitrega, apoi cand unchiul meu a murit a maritat-o scorpia sa scape de ea cu un impotent, saraca era si pustoica nu prea stia ea de capul ei dar nu a stat mai mult de un an a plecat cat a putut de repede a fugit in lume ca numai avea pe unde sa stea , toata lumea o condamna tot pe ea si ii dadeau sfaturi femeile sa stea sa inghita ca macar are locuintza, a fost desteapta si a plecat acum e in alta tara cu un sot bun si iubitor si duce o viata de vis.Viatza e prea scurta pt asa ceva eu nu stiu cum tipa asta a rezista 3 ani chiar ma intreb are probleme ceva si ea? "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca s-au gasit. Ea cu dorinte de virginitate, el fericit ca nu trebuie sa spuna nimic. Ganditi-va si voi ca barbat daca ii spui unei femei ca esti impotent in secunda doi zboara. Normal ca nu a dat cu piciorul singurei sanse de a se insura. Avand in vedere ca a mintit-o inainte de casatorie, cred ca nu e obligata sa stea cu el la bine si la rau. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu prea intzeleg care este vina ei? ca afost virgina ,ca nu l-a probat ca pe o mashina ,ca este religioasa? pai parca era la moda virginitatea ,himenoplastia..poate ca fata era la moda ,ce totzi trebuie sa o facem cind am ajuns la virsta majoratului? daca nu functzioneaza ,au fost la medici shi este ireversibila impotentza ,iar ea este religioasa ,nu stiu daca in religia crestina ortodoxa(deshi cred ca da) dar in cea hudaica shi catolica ,impotentza sau sterilitatea sunt singurele cauze cu care potzi anula o casatorie religioasa( motiv ca nu poate procreea),deci daca ea vrea are verde de la doamne doamne sa plece. monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare aveti dreptate... Tipa este ucrainianca,ortodoxa sau nu,dar stiu ca e credincioasa...(ea sarbatoreste vechiul calendar...ceva de genul asta).Nu stiu daca e de condamnat faptul ca este virgina(ma rog...trebuia sa nu mai fie demult),ea isi reproseaza ca a fost o proasta, ca nu a siut nimic...eu am intrebat-o daca nu l-a pipait inainte,daca nu s-au jucat,sarutat mai ..etc,a spus ca da si a simtit ea ceva,dar poate ca i-a simtit cojones-urile...[xx(]. Psihic cred ca sunt amandoi afectati...normal ca el nu stie ca eu stiu ceva...dar el nu vrea sa recunoasca ca are o "problema" si incearca sa dea vina pe ea(cum am scris mai sus)...foarte urat din partea lui. Trebuie sa fiu sincera sa va spun ca si eu m-am maritat virgina si regret putin...poate ca trebuia gustat putin mai devreme din cupa fericirii..[alcool],dar important este ca noi nu avem astfel de probleme...si exact cum spunea cineva mai sus,daca pe parcurs ar aparea problema asta totul ar fi ok(adica am depasi impreuna situatia,ca doar ne iubim,avem copii impreuna,etc),pe cand ea nici macar nu stie ce inseamna sa faci dragoste dupa 3 ani de casnicie...[mariaj] http://s106.photobucket.com/albums/m250/puricoasa/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt chiar asa de socata ca ea e virgina la varsta asta, a fost alegerea ei sa se marite asa, chiar daca asta era o „obligatie” din alte secole. (si nu cred ca exista vreo varsta potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala, important este sa fii pregatita fizic, psihic, sa vina cumva de la sine). Eu sint socata de faptul ca el i-a ascuns inainte de casatorie acest „amanunt” atat de important pentru o viata de cuplu linistita si de faptul ca ea a putut accepta asa ceva timp de 3 ani!!! E o poveste trista...pt. amandoi si nu vad o rezolvare, cel mai simplu ar fi sa-l lase, dar depinde de ea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut un caz extrem deapropiat mie. Dar tipii de iubeau pe bune chiar si asa. Ea ajunsese sa ia hormoni ca sa se regleze, iar el avea fisa la un medic din Parhon care se ocupa de problemele de erectie. Au ajuns si la psiholog din cauza asta. Nu mai stiu mare lucru despre ei pentru ca sunt plecati din tara, dar stiu ca ea a ramas gravida prin fertilizare artificiala. Au un baietel. Repet ca se intelegeau nemaipomenit si tipul era mai mult decat un domn cu ea. Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by J G
Unele femei simt o mandrie exceptionala cand se marita virgine, mare scofala si premiu mai e si asta! J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Acum nu vreau sa par insensibila ca rad de pleznesc, mi-au dat lacrimile, dar strict la replica pe care am citat-o... ca nu stiu daca am auzit exprimata aceasta idee mai bine!!! Esti socata, Cecilia, si ai reusit sa ma sochezi si pe mine, si cred ca inca pe vreo cateva fete de-aici... n-am mai auzit de asa ceva. Acum am inteles ca nu cauti sfaturi, poate nici macar idei de rezolvare a problemei... Prietena ta a fost tarata in aceasta minciuna de catre sotul ei... ea a acceptat minciuna atata vreme, s-a saturat... normal ar fi sa plece. sa nu ma intelegi gresit, eu nu pledez pentru despartiri de regula... dar pe ei ce-i leaga, de fapt? Ca zici ca au avut probleme de la inceput, probabil ca IMPOTENTA le-a generat si pe celelalte, nu prea cred ca e usor pt. un barbat sa nu i se scoale... Acuma, sa-l paraseasca poate parea crud, dar nimeni n-o pune pe ea in rolul vreunui martir, sa-si sacrifice viata alaturi de un tip care a mintit-o si a ademenit-o sa se marite (eu asa vad situatia), cand de fapt el nu poatesa-i faca nimic, d'apoi un copilas... Intreba una din fete de atasamentul fata de mama lui... Eu nu cred ca asta e motivul... in 3 ani sa nu ti se scoale deloc pt. ca-ti iubesti mult mama? Da' la mama te gandesti cand ai chef de[sex]??? Pai daca ma gandesc la "ce-ar zice mama..." cred ca nici eu n-as mai putea... Da' el e tot virgin? Nu stiu ce sa zic, problema e nasoala, sper ca n-am jignit pe nimeni aici prin exprimare sau opinii... Va pup! Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa se uite la episoadele alea din "Sex and the City" in care e vorba despre Charlotte si "minunatul" ei sot-doctor, cu care s-a maritat fara sa aiba sex si apoi a constatat ca tipul era impotent (dar se masturba in veselie la reviste).
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...