Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt socata...


Recommended Posts

quote:
Initial creeata de lz_cecilia ... niste prieteni de-ai nostri,casatoriti de 3 ani,el cadru MAI,ea cadru didactic,el 33 ani-ea 29 ani. ..Ati mai auzit asa ceva,oare mai are vreo sansa casnicia lor?
Zic si eu: da, am auzit de asa ceva. De un tip filipino - filipinezii sunt "fundamentalisti" de catolici! - care nu s-a atins de nevasta decenii intregi si ea n-a zis nimic. Abia f tarziu ea a marturisit familiei care-i meciu'. Si s-a aflat ca el era pe partea cealalta! Nu am nici umbra de dezaprobare pentru 'orientarea' asta, dar pentru minciuna! Sa ruinezi viata unei femi, ca sa pari OK in societate, asta e condamnabil. Orice fel de presiuni ar fi; nu-i usor intr-o lume catolica sa fii holtei si cu 'amici'. Clar. ... si cred ca nici la MAI. Zic si eu, ca intreaba cecilia daca am mai auzit - da, si e unicul caz.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am inteles ca maine va fi ziua cea mare,adica se vor intalni parintii lor(parintii ei vin de dincolo,in vacanta) si vor vedea ce e de facut...Ce ii tine impreuna?habar n-am..ea il iubeste,el zice ca nu o mai suporta...de fapt au un apartament impreuna,luat in rate pe vreo 25 de ani...Si eu am intrebat-o...nu stiu ce sa mai cred... Ea e nehotarata in unele privinte,probabil ca asteapta marea confruntare...sunt fff curioasa cum va reactiona el?pt. ca va fi o "surpriza". Sincera sa fiu vroiam sa vad daca a mai intalnit cineva asa ceva,povesti nemuritoare stiu si eu destule... Vom vedea ce urmeaza... Multumesc pentru parerile voastre! [flo] http://s106.photobucket.com/albums/m250/puricoasa/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miss Parker si eu tot la Sex &the City ma gandeam la Charlotte... [:D] Sincer mi-e fooooarte greu sa ma pun in pozitia prietenei tale. De fel sunt o pers. pasionala si sotul meu asemenea. Chiar nu-mi pot imagina viata fara asta. Si in mod clar si absolut as fi pus punct urgent si nu dupa 3 ani...cred ca nici 3 luni nu rezistam. Acuma ce sa spun ea fiind virgina...limita rezistentei e mai mare si totusi...sa-l dea incolo de barbat ce naiba poa' sa-i lege?! Pe el il inteleg casa, masa...sosete spalate...dar ea??? Cineva a mentionat cuvantul "Martir" pai zau asa de ce ar trebui ea sa-si asume rolul asta???? Pa si a revedere! Toata lumea are dreptul la fericire!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, Eu ma duc la [alcool] Cecilia, zici ca-l iubeste... Ea vrea mai mult, asta e clar. El nu poate mai mult. ea nu va mai rezista. Nici nu trebuie. vin taticii sa rezolve problema??? CUUUUUMMMM???? [alcool][alcool][alcool] Si cam cum or s-o rezolve taticii????[alcool][alcool][alcool] Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dora78
Adina, Eu ma duc la [alcool] Cecilia, zici ca-l iubeste... Ea vrea mai mult, asta e clar. El nu poate mai mult. ea nu va mai rezista. Nici nu trebuie. vin taticii sa rezolve problema??? CUUUUUMMMM???? [alcool][alcool][alcool] Si cam cum or s-o rezolve taticii????[alcool][alcool][alcool] Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Cred ca le arata pe viu, ca altfel nu-mi explic cum ar putea sa-i ajute. Asta da subiect socant. Socant pana la capat. Asteapta sa vina parintii din concediu ca sa stabileasca daca divorteaza ei. Ei ha. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am o intrebare, poate nu sunt chiar la subiect, dar are legatura. Daca intr-o buna zi, din diverse motive, pe al vostru sot nu l-ar mai "ajuta" si nu ati mai putea avea relatii sexuale cu el, dupa tz tratamente, psihologi, ce ati face?? Ati da divort??? [mamica]Saphir[gravi], [bonjovi] Amos si [fetita] Ailish [url="http://community.webshots.com/user/climailish"]pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wonderful, corect!!![bang] Zicea cineva pe la primele postari ca exista si alte modalitati de a satisface o femeie. De acord, altele, pe langa... sex normal. Da' fata e virgina, vrea si ea sa faca dragoste, sa o dezvirgineze un barbat, nu o jucarica din comert... Eu cred ca la alte metode apelezi dupa ce ai cunoscut metoda... naturala! Auziti, da' alte modalitati de a "trezi" un barbat???? Revin cu intrebarea: el e virgin? A facut-o vreodata? Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...