Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt socata...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mammamia, asta e chiar culmea virginitatii, sa stai virgina pana la 26 de ani (hello??!) si dupa aia sa te mariti cu un impotent, giiiizzz [bang] Laura cu [url="http://img395.imageshack.us/my.php?image=turcia2006341co2.jpg"]LARA (10.05.04)[/url]& LOUISA(20.04.07) Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dincolo de circulmstantele casatoriei lor, mie nu mi par chiar asa de rea ideea de casatorie cu un gay [:D] Gateste, pune compoturi, muraturi, mergem la shopping impreuna, ne plac aceleasi filme, ne uitam si dupa barbati ocazional... Sexul l-as rezolva in alte parti, fireste pana apar iluziile romantice care sa-mi spulbere utopia asexuata Ah, si am face si copii la eprubeta.... [gravi] 24s + [fetita] Sophia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati innebunit cu totul... ce gay, bey, lu' flacau' nu i se scoala nici pentru femei, nici pentru barbati!!! Pentru muraturi si alte alea, platiti si voi o bucatareasa de la vreun restaurant, ce naiba, va plac asa de mult muraturile incat sa tineti si producatorul in pat??? Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dora78
Ceva vesti mai ai? Au venit parintii? Discutii, ceva? Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url]
Te-a prins rau de tot povestea?!Sa speram ca nu tine cat'Tanar si nelinistit'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dora78
Ati innebunit cu totul... ce gay, bey, lu' flacau' nu i se scoala nici pentru femei, nici pentru barbati!!! Pentru muraturi si alte alea, platiti si voi o bucatareasa de la vreun restaurant, ce naiba, va plac asa de mult muraturile incat sa tineti si producatorul in pat??? Dora, mami de [cri] Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007 I'm the best, so "beep" the rest! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/hit_17dorahulpoi/my_photos"]Amelia mea[/url] Cine a zis ca-l ia de tot?[bang]Numai cat se produce in bucatarie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lz_cecilia, Ceea ce tu ai descris in acest topic mie mi se pare o tragedie umana. Trecand peste minciuna lui, inselatoria, santajul cu sinuciderea, acceptarea situatiei de catre ea pt atata timp etc. peste toate aceste puncte si subpuncte ale problemei, peste despicarea firului in patru, chiar cred ca este o tragedie umana prin care trece acest "cuplu". Ei ii doresc multa intelepciune si putere sa mearga mai departe si sa poata sa-si gaseasca un partener real si sa-si realizeze visul de a deveni mamica. Si mai mult decat atat cred ca va avea nevoie mult suport moral din partea prietenilor caci in cazul unui divort amenintarile de toate tipurile si santajul emotional cu siguranta se va intensifica. O persoana ca el trebuie sa aiba o labilitate psihica si o dorinta de bravada si respect in societate, ori in situatia in care totul iese la suprafata se va vedea incoltit, umilit, ridiculizat si poate avea iesiri si actiuni necugetate, poate chiar violente. Iar lui ... nici nu stiu ce sa zic ... in primul rand taria de a accepta situatia si a incerca sa faca ceva in acest sens (medici, tratamente, operatii). Si cine stie poate in viitor va exista cineva si pentru el, dar un cineva care sa intre in relatie in cunostiinta de cauza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...