Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

buna ziua de craciun vreau sa ma rasfat cu un parfum cu miros de frezie . nu am intrebat ce variante ar fi , dar va intreb pe voi . mie imi plac parfumurile tari si intr-o zi am vrut sa port ceva delicat . si nu am avut . voi ce parfumuri florale folositi ? [flo] "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu sunt indragostita de Rumeur de la Lanvin, este un parfum magic.[olala] Imi mai place DKNYBe delicious, Roc'n Rose de la Valentino si Bvlgari Aqva pt barbati+Fahrenheit pt barbati. Bine, mai sunt pe langa astea, ca nu le-am incercat pe toate. Ce nu imi place este Angel, Chanel si celelalte parfumuri de genul.Sunt fan 'dulce'.[:D] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi placea tare mult Cerutti Image, dar nu se mai fabrica. Il adoram pur si simplu [olala]. Imi mai plac Apa de Kenzo, pentru vara, D&G si mai sunt. Ce urasc acum desi acum multi ani imi placeau sunt Dune-Christian Dior si Poeme de Lancome. Eu as vrea sa incerc Celebration de la Farmec, sa vad si ceva neaosh [:D], cica editie limitata doar 1-3 decembrie. Din descriere pare misto, dar nu sunt convinsa de portocalele rosii... Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de fapt tare ciufuta la parfumuri, de asta chiar nu-mi inteleg ultima toana. Daaar, toana-i toana, asa ca folosesc de prin septembrie doar Abercrombie. Si toata lumea care se duce in America, trebuie sa-mi aduca un parfum, in Elvetia nu sunt magazine Abercrombie [:D] Imi mai place Diva de la Hungaro (tare-i greu de gasit si asta!) si intr-o vreme am cochetat tare cu Chanel5, inca mai am casa plina. Dar nu ma mai prea atrage.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parfumurile sint o mare "iubire" de care m-am divortzat aproape complet cind am realizat ca sint raspunzatoare de alergii si chiar boli grave prin folosirea lor constanta. am pastrat vreo 2 pe care le folosesc la sarbatori: Black Orchid de la Tom Ford absolut superb si J'adore. Mai am Nr.5 Elixir Sensuel de la Chanel care e sub forma de gel ce se aplica pe piele. Difera de Nr.5, e mult mai fain. Cred ca o sa ies la pensie si sticlele vor fi tot pline [:-@] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce dar daca am folosit un parfum o perioada de timp nu mai pot sa-l mai cumpar . ma satur . ultima data m-am calicit si mi-am cumparat angel or demon de 100 ml . imi placea tare mult si am oftat mult dupa el , de aceea am vrut mare . si cred ca se va usca in sticla pt ca nu mai pot sa ma dau cu el . gata . nici vorba sa-l mai cumpar . no way ... [flo] "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"marita-l"! [:D] eu am vreo 10 parfumuri originale de marci serioase pe care le-am pensionat pe motiv ca m-am plictisit de ele; altele imi plac dar nu asa de tare incit sa merite sa ma otravesc cu ele. le-am pus intr-o cutie si nu stiu ce sa fac cu ele ca mie lene sa le scot pe e-bay "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum oftez dupa versace yellow diamond . este un parfum care ma caracterizeaza , dar este unul destul de tare . eu as vrea ceva suav . O bijuterie ce dezvaluie un parfum floral, proaspat si plin de viata, captivant si voluptuos, de o feminitate profunda, in armonie totala cu stralucirea de necontestat ce poarta semnatura Versace. Este vorba de noul parfum Versace Yellow Diamond. Parfumul surprinde prin luminozitatea cristalina a acordurilor de lamaie ca de diamant, prin prospetimea generoasa a perelor ce se contopeste cu notele sclipitoare de bergamota si cu accentele dinamice de neroli. Apoi, eleganta mugurilor de portocal se imbina cu delicatetea freziei, a mimozei si a nuferilor. La final, parfumul te cucereste prin senzualitatea lemnului de ambra si caracterul luminos si vibrant al lemnului sfant (palo santo), dar si prin prezenta rafinata a moscului. ce ziceti ? [flo] "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, dar chiar asa rau ne fac parfumurile? Te referi la alergii sau..? mey, o sa ajungem si sa respiram cu inima stransa de emotie ca cine stie ce ni se intampla cand inhalam aerul. Nimic nu e sanatos, decat ceea ce e insipid si plicticos.[:D] Gabriela, ai incercat parfumurile Bvlgari? -------------------------------------------- ´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...