Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (16)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui elena_gd
Aever, Roxana, Tigruta... ce bine imi pare ca nu sunt singura care pierde vremea pe net cat doarme bb sau mananca si bea apa... domle treab asta cu bautul tonelor de apa imi ocupa jumatate din timp. Ba chiar mai vb cu prieteni pe skype si imi spun, iar esti cu cana cu apa... deci eu beau apa f fff incet. As face una alta in casa, dar cum mut un pai cum se trezeste scandal mic, e mic apartamentul. Ce n-as da eu sa stea si E singurel, ca sa pot manca si el sa stea cuminte sa nu se agite si sa verse, ii mai las deschis TV-ul. [:I]Aaaa sa nu uit sa vb cu Moshul sa-i spun ca tare imi doresc un brau, ca ma dor shalili rau. [pup]Elena, mamica fericita si implinita de BebstERIC [baietel] 8 Iunie 2012
align="right" id="quote2">Mai nene voi uitati-va la mine ca sunt campioana rup vplayul in fiecre zi, azi mai putin ca am si lucrat vreo 2 ore pt sv. azi am vazut doar 2 episoade din white collar si 2din games of thrones. Si am scris si pe forum!Elena mai bine zi-i lu Moshu sa iti faca un masaj sa vezi ce iti revii ;) dar si un brau e bun!YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui tigruta
Anitta cum faci ceaiul de ghimbir?Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si Matei (18.05.2012)
align="right" id="quote2">Mmmmmmm Ghimbirul este minunt! Deci ghimbirul se taie bucatele si se fierbe 10 minute. Eu imi fac green smoothie sipun si cate o bucatica de ghimbir. Cel mai mul imiplace cel cu: un mar, o mana de spanac, zeama de la o lamaie, un pic de ghimbr, o lingurita de miere si un pic de sare de mare neiodata si doua cani de apa. vrrrrmmmm vrrrmmmm in blender si gata bauitura minune. Enjoy. La green smoothie important e sa nu amesteci mai mult de 2-3 fructe si sa alternezi mereu frunzele. intr-o zi spanac, in alta tzelina, i alta frunze de ridichi, in alta patrunjel, etc. Plin de vitamine.Pai cu furtunul ala ma descurc de 3 ani. nici eu nu stiu cum. Eva isi ace singura inca de cand l-am cumparat avea deja 2 ani. Lui Lucas ti-am zis, il las sa adoarma. ma cam chinui intr-adevar dar asta . pai mi s-a trezit de vreo 2 ori. m-am oprit, l-am adormt, am luat-o de la capat. pai ce altceva as fi putut face?YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tigruta
Ylari multumesc..pt green smothie ghimbirul trebuie fiert?A si de unde iei sare de mare neiodata?Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si Matei (18.05.2012)
align="right" id="quote2">nimic fiet.de la plafarYLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxana_nt
Am reusit de i-am facut aerosolii in timp de dormea la mine in wrap.Tare bine a fost sa nu auzi urlete [:)].Roxana, mami fericita de Robert Andrei
align="right" id="quote2">Bravo!Foarte tare, i-am acut si eu o data asa, dar am uitat [alcool]Cum ziceam de dimineata, batrana si senila [:D]YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elena_gd
Ylari asa as bea si eu un green smoothie... am si ghimbir cumparat de vreo 2 saptamani sa-mi fac ceai, dar uite ca lenea nu m-a lasat sa fac :( asta e... o sa fac intr-o zi...Elena, mamica fericita si implinita de BebstERIC [baietel] 8 Iunie 2012
align="right" id="quote2">Haide mai mami gaseste un pic de timp, nu se poate... pai io nu stau frate toata ziua fac una alta (printre care ma si uit la seriale, retineti - adica leneveala) nu se poate... io ador smoothiurile. il las in sufra singurel pe paturica sau il pun in carucior si il iau cu mine in bucatarie ii povestesc ce fac, ce pun in blender, ce putere are blenderul, ce culoare o sa iasa smoothiul si cat de sanatos e, hahahahaha si se benocleaza la mine si uite asa fac si un smoothie si un pancake si o placinta, si una si alta ma distrez de numa, dupaia arata bucataria ca dupa explozie. dar curatz mai tarziu.YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...