Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinita Noua de stat "Colt de Rai"


Recommended Posts

Salutare! Ca orice parinte citesc acest forum destul de des. Pentru cei care doresc va pot spune ca am descoperit o gradinita noua undeva in sectorul 6, a fost inaugurata fara copii acum putin timp si din ce am auzit din gura in gura de saptamana asta incep inscrierile. Paznicii mi-au spus ca pe data de 6 - 7 decembrie se face inaugurarea, cu copii cu tot tacamul. Cu bunavointa celor care erau in gradinita, am reusit sa o vizitez putin. Arata mult mai bine si decat una particulara, cu niste clase super mari. Se afla undeva pe la capatul tramvaiului in ghencea, prin spatele blocurilor, pe unde am intrat eu scria strada garleni. Daca cineva are mai multe date despre gradinita, va rog veniti in ajutor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
Buna ziua Se pare ca deschiderea gradinitei va avea loc oficial pe 23 ianuarie O gradinita superba dotata cum nu am mai vazut pana acum un personal instruit si o Dorectoare tanara mamica a unei perechi de gemeni care stie cum sa lucreze cu copii Din cate am inteles se mai pot face inscrieri,dar sa va grabiti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Buna ziua, As dori sa stiu la ce ora luati seara copilul de la gradinita cel mai tarziu. Eu trec prin fata gradinitei dimineata si mi se pare ca vin putini copilasi. Grupele sunt deja formate sau au inca grupe mixte din cauza ca sunt inca putini copii inscrisi? Noi vrem sa ne inscriem la grupa mica si inca avem pampers. Sunteti multumit de educatoare, atmosfera, curatenie, ingrjitoare, mancare? Multumesc mult pentru detalii! july, mami de [bonjovi] Alex (12.11.2004) si Costin Teodor (16.11.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Buna,

Aveti idee se mai fac inscrieri? Personal m-ar interesa de la toamna, poate chiar si mai repede daca tot mai au locuri.

Imi puteti da si mie aici (sau pe privat) cateva detalii legate de inscriere ( ati vazut gradinita inainte? ce acte ati dus? ati vb cu directoarea? etc)

Multumesc! [flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...