Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp opt(814)!felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui MariaBcf
MeAlex am facut HELPTEST. s-a pozitivat pe loc ,linia nu are aceeasi intensitate ca si prima , dar se vede[pup]Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot
align="right" id="quote2">felicitari!!!!sa fie intr-un ceas bun![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Super, Maria! Sa fie bine, o sarcina usoara si la termen!

Acum asteptam beta[:)]!

 

Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"neata" fetele!..felicitari Maria..sa fie intr-un ceas bun..si sa ai grija..

 

..am primit si vesti bune azi..am sunat-o pe doctora si daca totul e bine miercuri la eco..din ianuarie avem unda verde..stiu ca niciodata nu voi uita suferinta prin care trec dar o pot ameliora..

 

..am inceput sa ma simt mai bine..sunt din nou optimista si vesela[:D]..mi-am dat seama ca trebuie sa stau linistita si sa ma vindec..sufleteste sunt pe jumatate vindecata..

 

..am o prietena si mai ales nasica viitorilor copii[:D] care e psiholog si mi-a dat o mare incredere in mine si o mare putere de a nu ma da batuta..practic e mama de care nu am avut parte[:D]

 

...mai sunt impacata de faptul ca nu ii batuse inima de la inceput..si practic nu a suferit..asta m-ar fi aruncat in cea mai mare prapastie..

 

...mie doctora mi-a dat Arthrotec cate 2 pastile/zi chiar din ziua in care am fost la eco..si tot atunci am inceput sa si elimin..maine termin si pastilele de arthro..sper doar sa nu imi trebuiasca iar stimulare..acum stiu ca nu am probleme cu trompele ca altfel numai ramaneam insarcinata..

 

..asa ca..cu Dumnezeu inainte si fie ce o vrea El!

..pupici[pup][pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madalina Doamne Ajuta sa se prinda repede si sa fie bine. Sa va povestesc eu ceva: eu am obtinut ambele sarcini cu ajutorul medicului pe care l-am ales eu. Mama lucrand la un alt spital de Gine din Cluj. Ea a insistat sa ma duc sa ma vada si seful ei ( Dr fiind sef de clinica) , luna Noiembrie imediat dupa menstruatie m-am dus la el: mi-a spus sa ne protejam luna aceasta si de la CM din Decembrie sa iau utrogestan 100 mg 2 pe zi din ziua 16-25 pana raman gravi. Eu cand am ajuns acasa iam spus sotului : hai sa incercam de luna aceasta ca poate poate....... . Ieri ma gandeam ca daca S-a prins ? Ce fac in continuare? La ce Dr ma duc? Sotul chiar ma intrebat aseara ca ce fac daca S-a prins? La cine te duci? I-am spus ca nu avem noi norocul sa se prind#259; din prima. Fetelor psihicul conteaz#259; foarte mult. [pup]

 

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am crezut ca se mai intampla la mine..pana cand am ramas..dar nu a fost sa fie..[bang]

 

..dar mergem inainte si odata si odata tot o sa fiu mamica[:D]..asa cum toate vom fi[pk]..pe langa proprii mei copii..imi doresc sa si adopt..orice copil are dreptul la parinti..daca unii nu au minte si ii abandoneaza nu e vina lor ca s-au nascut..pt ei mergem inainte..ei ne lumineaza viata si ne dau puterea sa nu cedam in fata problemelor

 

..pupici[pup][pup][pup][bis]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza fetelor!!!

am si eu o intrebare la voi: a folosit cineva teste de sarcina Cara?

l-am trimis pe al meu sot la farmacie sa cumpere si s-a intors cu acesta, cum cred ca facea paret dintr-o cutie cu mai multe nu am nici un prospect sa-mi dau seama de sensibilitate sau knd se recomnada sa se faca[alcool][alcool][alcool]

azi as fi z28 si ma furnica curiozitatea, nu cred ca am sanse sa rezist pana maine dimineatza!!![bang][bang][bang]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]fluturashul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...