Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(84)


Recommended Posts

Buna dimineata si La Multi Aniid="red"> tuturor care poarta numele de Nicoleta, Nicolae , Nicu , s.a.

 

Sper ca ati fost cuminti si va adus Mos Nicolae cadouri multe, dar si cel mai frumos cadou sper sa vi-l aduca anul care vine( am vorbit cu el si a spus ca la anul o sa respecte toate cererile primite, anul acesta a fost foarte aglomerat).

 

Va las si eu o [cafea] si o felie [papica]

 

o zi buna[flo]

 

 

Denisa220972 mamica puiului Denisa

 

Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp.

 

Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

da, este vorba de initiativa unor oameni deosebiti de a ajuta copiii din centre de plasament si nu numai, de Craciun,

 

pe facebook ei au postat scrisorelele copiilor iar noi, oamenii din cealalta lume putem fi Mos' Craciun pentru 1-2-3 sau mai multi copii de acolo

 

fiecare isi poate alege cate o scrisorica sau mai multe doar postand comentariu in dreptul scrisorii alese

 

cadourile se trimit la una din persoanele ce se vor ocupa de a le duce la centrul de plasament

 

bietii copii...... au pretentii atat de umile.... [q]

 

Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu si toti colegii mei de la servici ne-am mobilizat si anul asta banii pe care i-am fi dat la tombola cadourilor la servici (ca asa se tinea in fiecare an) au fost stransi si vom face pachete si cadouri pentru Mos Craciun pentru copiii din orfelinatele la care voluntariaza Adina, mai precis la punctele 2 si 3. Vezi topicul cu Voluntariat in orfelinate. Incercam sa fie niste pachete destul de consistente care sa acopere mai multe categorii de nevoi.

Deci... noi deja suntem Mos Craciun pentru... 36 de copii.

 

Am si scris acolo daca mai vrea cineva sa se implice...

 

In afara de asta am mai strans saci cu haine si jucarii (eu, sora mea si prietenele mele) pe care le-am trimis deja la actiunea Prietenii lui Mos Craciun, vezi la sectiunea de Umanitare.

 

 

 

 

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Nicoletelor si Nicolailor!!! Sanatate si Fericire![flo]

 

Noi am fost cuminti, a venit Mosul.[:)]

Am pregatit ghetutele cu mare grija (nu prea intelegea ea de ce, dar nu s-a opus.[:D]

"Mama, uite! A venit! Am fost cuminte! Ce-i aici? Dafac? Nu pot, ajuta-ma! Uite, mama, uite tata!" Bucurie maxima! Am reusit sa filmam doar o patre din fericirea si incantarea ei!

 

Deja asteapta cu interes petrecerile de Craciun si serbarea de la gradinita; a inteles ca se primesc multe cadouri!!![:)]

 

Sa petreceti in liniste de Sarbatori si sa aveti incredere! DD ne implineste dorintele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmencat
Eu si toti colegii mei de la servici ne-am mobilizat si anul asta banii pe care i-am fi dat la tombola cadourilor la servici (ca asa se tinea in fiecare an) au fost stransi si vom face pachete si cadouri pentru Mos Craciun pentru copiii din orfelinatele la care voluntariaza Adina, mai precis la punctele 2 si 3. Vezi topicul cu Voluntariat in orfelinate. Incercam sa fie niste pachete destul de consistente care sa acopere mai multe categorii de nevoi. Deci... noi deja suntem Mos Craciun pentru... 36 de copii.Am si scris acolo daca mai vrea cineva sa se implice...In afara de asta am mai strans saci cu haine si jucarii (eu, sora mea si prietenele mele) pe care le-am trimis deja la actiunea Prietenii lui Mos Craciun, vezi la sectiunea de Umanitare.Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.
align="right" id="quote2">superma bucur enorm ca exista astfel de oamenifara ei acesti copii n-ar avea nici macar acea farama infima de fericire efemeraAspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor![pup][pup][pup]

La multi ani tuturor care poarta numele de Nicolae sau Nicoleta!

Ma bucur pt copiii din orfelinate care il vor primi pe Mos.

Si eu vreau sa merg la un centru de plasament de la noi, dar nu prea am voie.Totusi voi merge organizat cu un liceu, cu aprobare....

Anul viitor sper sa vina Mosul si in casa noastra...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...