Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(17)


Recommended Posts

Buna seara. Am avut azi serbarea la clasa mea, a fost frumos, copiii si-au spus poeziile fara greseala, au cantat frumos, mosul le-a adus cadouri si a stat cu ei de vorba, au facut multe poze. Noi maine plecam la ai mei la sat, asa ca pana joia viitoare nu ma mai gasiti pe aici. Asadar, va urez SARBATORI CU BINE!!! SANATATE SI BUCURIE! [pup] Mariuk, fericita mamica de [iepu] VLAD-CRISTIAN (27.08.2010) [url="http://picasaweb.google.com/102527437167244304186"]Poze Vlad[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna! Nu am intrat de ceva timp pe forum. La subiectele unde scriu fetele s-au mutat pe FB si mai greu accesez DC-ul!

Eu sunt de vinerea trecuta in concediu. Intre timp am participat la 2 serbari: a celui mare si la mine la munca. Foiala pentru parinti si bucurie pentru pitici! La Iasi e ger, a nins mult. Iesirile sunt la nevoie urgenta. Curatenia se face si reface! Copii il asteapta pe Mos Craciun, chiar daca si pana acum au cules daruri de pe la serbari! :) Mama vrea sa-i trimit fata. Asa ca ramanem cu baietii. David bazaie ca vrea la bunica de pe tata. Vedem cum s-or imparti pana la urma...

 

Alina-Mirela mami de[zana]Mariaid="blue">(14.09.2010),[sofer]Matei (15.05.2009)[avion] id="blue"> si David (27.06.2007)id="blue">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

POZEid="blue">

 

Cum a aparut Printul!id="blue">

Un ingeras in viata noastraid="blue">

Maria bucuriaid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Ana, multumim pt cafea.

Mariuk, sarbatori fericite!

 

Eu am terminat curatenia ieri, am facut usor-usor si m-a ajutat si sotul. Maine avem o petrecere de motz, duminica vreau sa fac dulciuri, iar luni salate si friptura la cuptor. Am ales un meniu light pt ca eu sunt la regim si sotul o sa manance in vizite carnati, sarmale.

 

o zi minunata!

 

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) [copil] + [gravi] 15s+ [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Mari si tie Sarbatori Fericite si sa vina mosul[pup]

 

Meniu de sarbatori nu fac nimic nici anul acesta ,imi trimite socrela salata boef,sarmale,friptura,prajituri de casa ...imi ramane de gatit ciorbita [:I]

 

Va doresc o zi frumoasa!

 

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/2Ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q Nu mai plecam la ai mei deoarece sunt toti raciti acolo si tusesc rau de tot...si cum cu chiu si vai mi-am tratat copilul, nu risc sa il bag iar in mediu cu virusi/viroze/cum s-or numi... cel putin nu pana in ianuarie cand il voi duce iar la cresa, pana atunci poate prinde mai multa ,,putere'' si nu se va mai imbolnavi...

Asa ca ne mai vedem pe aici...

 

Mariuk, fericita mamica de [iepu] VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

 

Poze Vladid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Andreea, sa va fie de bine cadourile de mos; si bradul l-ati impodobit f frumos [olala] sper sa reusim si noi maine seara; v-a "ajutat" si Elenys? [:)]

Anca, bine ca a venit vacanta si iti mai incarci bateriile; cred ca este f greu cu adolescentii din ziua de azi.. faci si meditatii?

Ionut este un dulce [olala] ..de tort ce sa mai zic (ca suntem in post) [pofta]

Mari, ma bucur ca a iesit bine serbarea, sa fii mandra de scolareii tai [:)] Craciun fericit alaturi de cei dragi! ce frumos suna "la sat"; ma apuca nostalgia (si eu adoram vacantele la bunici, in special pe asta de iarna, sa stau la gura sobei, sa merg cu colindul..) frumos ca Vladut se poate bucura de toate astea..

Alynta, deci asa ..cadouri din toate partile, dragutii de ei [olala] [pup] si Larisa e cu mosul, in fiecare zi il pomeneste, a invatat si colindul cu "mos craciun"; insa cand am participat la serbarea unui nepotel, i-a fost frica de mos, am fost impreuna cu ea sa-si ia cadoul si abia, abia s-a dezlipit de mine ca sa faca o poza cu el..

Doina, tare bine suna, chiar si asa light; spor la bucatarit! [flo] noi o sa mergem si la parinti si la socrii, asa ca nu pregatesc decat ceva dulce..

 

[pup] si spor la treburi! [flo]

 

Nico, mami [copil]Larisa15/09/10

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mari-Mariuk
[q][q][q Nu mai plecam la ai mei deoarece sunt toti raciti acolo si tusesc rau de tot...si cum cu chiu si vai mi-am tratat copilul, nu risc sa il bag iar in mediu cu virusi/viroze/cum s-or numi... cel putin nu pana in ianuarie cand il voi duce iar la cresa, pana atunci poate prinde mai multa ,,putere'' si nu se va mai imbolnavi...Asa ca ne mai vedem pe aici...Mariuk, fericita mamica de [iepu] VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)Poze Vladid="blue">
align="right" id="quote2">Mari, ce nasol.. [q] sanatate multa alor tai! poate ajungeti de Rev..Nico, mami [copil]Larisa15/09/10
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...