Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(17)


Recommended Posts

Salutare!

La multi ani! Un an cu sanatate, bucurii si intelegere!

Adrianaid="size3">id="red"> felicitari, sarcina usoara!

 

Alina-Mirela mami de[zana]Mariaid="blue">(14.09.2010),[sofer]Matei (15.05.2009)[avion] id="blue"> si David (27.06.2007)id="blue">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

POZEid="blue">

 

Cum a aparut Printul!id="blue">

Un ingeras in viata noastraid="blue">

Maria bucuriaid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

ofer ceai si cafea fara lapte, bineinteles cu fresh de portocale[pk]

 

La noi a fost frumos si am iesit prin parc, de aceea n-am apucat sa intru ... dar am citit vestile minunate[olala]: Adriana, sarcina usoara si fratior/surioara sanatos pentru Alexandru[olala]

 

Vad ca, copilasii vostri au rezistat de revelion mult, chiar si la artificii[pk], pai pe noi nu ne prinde ora 22.30 treaz, decat in cazuri rare si am vazut ca daca se culca tarziu se trezeste tot devreme si mai este si marait.

Doina, nici Tudor nu-i prieten cu mancarea in ultimul timp, refuza mancaruri pe care inainte de boala le savura, ca de ex. pestele.

 

sa aveti o zi frumoasa!

 

Camelia,mami de [bonjovi] (10/9/10) id="Trebuchet MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Va las o cafelutza cu mult lapte :)

 

O duminica frumoasa!

 

 

_________________

 

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) [copil] + [gravi] 18s+ [baietel]

 

--------------------------

"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant." id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

Doina, primim cafea si mai tarziu[:I] ... chiar ma bate gandul sa-mi mai fac un cappuccino, ca mi-e somn dar n-am chef de dormit[:D]

Anca, ce de sarbatoriti ai tu acolo. Pai spunem de pe acum urarile: [s] pentru sot, sa fie sanatos si sa va iubiti mereu, [flo] pentru tatal tau de Sf. Ion si [bum] pentru Ionut, sa creasca mare si sanatos (pe el il mai sarbatorim si maine). Ce tigru ii place lui Ionut? intr-o vreme si Tudor voia sa doarma cu tigrul (unul de plastic din ala de la setul de animale). Cat despre prajitura, eu astept[pofta][pup]

 

T. a descoperit o noua joaca, cica face glume si spune cuvinte modificate: de ex. pune "lu" la sfarsitul fiecarui cuvant (tavanulu, cablulu etc) si nu mai poate de ras daca il urmam si noi. Astazi sotul a trecut la "nivel 2" de joc, l-a pus sa zica "la" la cele care se termina in "a" si "lu" la celelalte si a priceput ideea[pk]. Eu nu-l prea incurajez, ca poate il apuca si pe la gradi si nu-l mai intelege nimeni, dar lor le place[:D]

 

Camelia,mami de [bonjovi] (10/9/10) id="Trebuchet MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Noi am fost la biserica,apoi pe la mama sa iau racitura ca mi-era pofta...

Fetelor ce meniuri mai aveti pt copilasi?Numai am idei...ce le dati la mic dejun,cina?

Elenys mai nou cand vrea sa obtina ceva....spune " te loggggg(rog),ca plang"...e asa haioasa

 

Va pup

 

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/2Ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, ION/IOANA! SA TRAITI CU NUMELE!

 

Va las o cafea cu mult lapte :) eu acum o savurez :)

 

 

 

 

_________________

 

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) [copil] + [gravi] 18s+ [baietel]

 

--------------------------

"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant." id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...