Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)


Recommended Posts

Buna dimineata!

 

Incerc sa ma repun in miscare la munca dupa 4 zile de we si concediu.

 

O cafea:

http://www.visualphotos.com/photo/2x3932938/man_at_laptop_drinking_espresso_42-19128289.jpg

 

 

Multumesc mult pentru urari!

 

Duminica a fost frumos si emotionant pentru mine. Au ales finii foarte inspirat biserica Sf. Gheorghe si au avut parte de 2 slujbe foarte frumoase (zic eu, care nu le am deloc cu biserica). Finutza mea mica e cuminte cum nu am mai vazut asa copil. A dormit pana am bagat-o in apa, apoi a scancit anemic putin si a dormitat in continuare. A protestat doar cand am chinuit-o sa o imbrac. Finii sunt prietenii nostri de multi ani (el e prieten cu Sebi din liceu, a fost cavaler de onoare la nunta noastra) si ne-a facut placere sa le fim alaturi in acele momente care stiu ca erau importante pentru ei.

 

 

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 356
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neatza!

Lauraid="purple">, sa va fie de bine crestinarea micutei si cununarea parintilor ei. sa va bucurati de finii vostri, caci sunteti de toata lauda cu gestul vostru frumos.

 

noi suntem bine in continuare, am cei mai scumpi copii (cra-cra [:D]) si ma bucur nespus de ei. Ioana e tare cuminte, mananca, doarme, face kk si mai sta de vorba cu mine; Denis merge la gradinita, pare ca i-a trecut gelozia aia de inceput si totul a intrat in normal. ne pregatim de botez, care va fi in martie, ne pregatim de inscrieri la scoala tot in martie si poate anul asta reusim sa ne mutam si noi.

 

va pup si va doresc o zi frumoasa!

 

Cristina, cea mai mandra mama de [hc] Denisuc (30.07.2007) si [biz] Ioana (01.02.2013) id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! (aproape de amiaza) [:D]

Va poftesc la ceai. Cafea poate ne serveste Laura. Ori poate trimite ea vre-un frumusel. [:)]

Am prins si eu un moment, sa intru sa va salut si sa va servesc un cu o felie de tort si un fresh de portocale. A fost ziua Anei acum ceva zile in urma si nu am avut timp sa intru atunci, dar cred ca pana la urma niciodata nu e prea tarziu.

 

Sambata avem botez. Gelu (Gheorghita) va fi crestinat la biserica Sf. Ioan.

Gata, ca s-a trezit si vrea papica.

 

Sa aveti o zi frumoasa!

Alexa , merci!

 

Magda, mamica fericita de copilasi dragalasi Ana Maria , Teodora si Gelu

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

 

Eu inca ma refac dupa we cu msafiri si evenimente. As dormi toata ziua ... Mai e si vremea asta "minunata"

 

Magda sa aveti parte de un botez frumos si o petrecere pe cinste! (la ce frig era in biserica duminica, eu in locul tau as fi asteptat primavara pt bagat copilul in apa, dar sunt convinsa ca va fi bine oricum [pup])

 

 


'Cos what I feel is the only truth for meid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...