Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 356
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare ! Scuze ca nu am mai reusit sa intru, si sa mai dau detalii ( mie m-i se parea ca am fost destul de clara [alcool] . Da, deci a venit barza... si barza aduce bebelusi...tura asta poate o fetita [il] . Lora - pai, eram la fel de slaba ( sau ma rog, esti tu draguta [:)] ) pentru ca sarcina este mica... adica a fost caci cred ca ma apropii de 9, 10 saptamani, merg marti la doctor si atunci stiu exact.Pana acum am fost la un alt medic si am avut o experienta neplacuta, mi-a spus numai prostii, ca urmare, mi-am schimbat medicul si marti merg la un alt medic, abia astept [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dus-o pe Bianca azi la handbal. Am zarit-o in sala pe Ana lunnei.

Dana, ce faci? Mi citesti pe aici? da un semn!!!

 

fetele de baieti, la ce sporturi merg ai vostri organizat? Bianca merge la majorete si azi e prima zi de handbal (sper sa ii placa si sa vrea sa mai mearga). Dar Rares practica deocamdata cu brio uitatul la tv cat sora'sa alearga si topaie. L-as scoate din starea asta de leguma, dar nu stiu unde sa-l duc, la ce sa il inscriu. Idei? sugestii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor !

Ellinia  - atunci cand ne-am intalnit nu stiam ca sunt insarcinata [:D] .

Laura - fotbal, karate, inot ? Nimic nu-i place ? Razvan vrea " biciclism " , karate, fotbal, Karting, de toate vrea, doar ca anul asta nu-l inscriu nicaieri, vine foarte tarziu de la scoala si este foarte obosit, nu-i mai pun in carca si altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa, inca o data, sarcina usoara! Sa ai grija de tine!

Laura, Stefan a mers la karate un an la scoala nr. 5, in sala de sport. Cand a inceput clasa I am renuntat pentru ca nu aveam timp. Asa ca anul trecut nu a facut nimic organizat. Anul asta a venit cineva de la FC Ceahlaul si i-a convocat la fotbal. A mers de cateva ori la antrenamente pe stadion, insa imi era foarte greu sa-l duc in capatul celalalt de oras. Plus ca temele inca le facem impreuna cand vin eu de la serviciu, asa ca eram epuizati cu totii. La 5 fara un sfert trebuia sa fie acolo si imi dadeam duhul pana ajungeam acolo... A mai venit si frigul asta brusc, asa ca a renuntat el de la sine putere.

Zilele trecute m-a intrebat daca eu cred ca fotbalul e pentru el, si, daca nu, ce sport cred eu ca i s-ar potrivi. Asa ca i-am spus ca lui i s-ar potrivi tenis, in functie de anotimp, de camp sau de masa. Am avut cateva experiente cu ping-pong-ul si i-a placut foarte mult, asa ca suntem in cautare de locuri unde se joaca ping-pong. Iar de la primavara o sa mergem de doua ori pe saptamana undeva sa joace tenis de camp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inot nu vrea, ca am tot tras de el, pt ca isi aminteste o scena de acu 2-3 ani, cand eram la VIP si s-a dus cu capul in jos, a iesit din colac si a stat 2 secunde sub apa. Era tac'su langa el si l-a scos imediat, dar el a ramas cu ideea ca daca se duce la fund si se ineaca. I-am explicat ca tocmai asta e rostul orelor de inot, sa il invete cum sa iasa singur si fara probleme... degeaba, nu vrea.

La fotbal la stadion zicea si el ca vrea cand a primit fituica aia, dar eu nu am ajuns sa il duc, ne e tare peste mana, cum ziceai si tu Cristina.

M-ar tenta si pe mine badminton sau tenis, dar nu stiu unde poate face la vremea asta. Daca afli ceva, Cristina, zi si noua!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...