Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 356
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

   Mi-a coborat " burtica " ...mult...si dintr-o data. M-am cam speriat, ca m-am simtit si cam rau. Acum este un pic mai bine, am inceput sa accelerez treaba, am intrat in panica, bagajul nu l-am pregatit si mai am o groaza de schimbari de facut in camera baietilor, de cusut, m-a mancat undeva sa cumpar material pt paturile baietilor ( caci le schimb la amandoi si am zis sa le pun si lenjerii noi ) .La patutul fetitei la fel am zis ca le cos eu, dar nu am gasit material cum vroiam eu [alcool] asa ca am luat una de-a gata, dar nu sunt f multumita. Si mai am multe de facut si nu stiu daca mai apuc... [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Si mai am multe de facut si nu stiu daca mai apuc... [fri]

 

Eu zic sa te apuci de bagajul de spital si apoi apuca-te si stai linistita! Decat sa stai in spital cu copil nascut prematur, mai bine stai cu lenjeriile vechi inca 2-3luni de acum inainte. Crede-ma ca stiu ce spun. Nu se intampla nici o catastrofa daca nu sunt toate perfect puse la punct. Copiii (si cei mari si cel mic) au nevoie de mama lor sanatoasa in primul rand. [pup]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

      Da, eu stiu ca voi aveti dreptate, dar mi-am propus sa fac astea si nu prea am cum sa le aman, sper doar ca fetita sa mai stea la caldurica inca un pic . Toata sarcina am spus ca am sa-mi fac treburile din timp sa nu ma aglomerez spre sfarsit de sarcina cu ele si uite ca exact asa am patit ( dar nu a depins de mine/noi...ci de niste banuti care au venit prea tarziu )

      Lora - da, am...de sudat nu stiu si nu am aparat, dar in rest fac cam de toate [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...