Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 356
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Multumesc mult fetelor !

Da, pe data de 10.05, am nascut-o pe Sofia, Sofia Elena cu 3.750 g si 53 cm. Suntem bine amandoua, am venit acasa, incercam sa ne acomodam, sa scapam de obiceiuri proaste [:)] , adica de papatul cu biberonul, alintaceala si adormitul la san etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Multumesc mult fetelor !

Da, pe data de 10.05, am nascut-o pe Sofia, Sofia Elena cu 3.750 g si 53 cm. Suntem bine amandoua, am venit acasa, incercam sa ne acomodam, sa scapam de obiceiuri proaste [:)] , adica de papatul cu biberonul, alintaceala si adormitul la san etc.

Bun venit Sofia! Sa ai o viata minunata!

 

Ce domnisoara lunguta ai facut, Adina! Bravo! Cum au primit-o baietii?

Scoate-i biberonul daca ai lapte, dar lasa-o sa se alinte si sa adoarma la san cat vrea, ca e asa mica, are tot dreptul sa o faca! Adaptare rapida la viata in 5 si crestere usoara! Am vazut si poze, e dulce si roz si seamana cu baietii [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Buna tuturor! Va rog sa-mi spuneti daca stiti cluburi de copii in Piatra care sa organizeze activitati pentru copii in intervalul 8-16!

 

Incerc sa-i gasesc o activitate lui Stefan, se plictiseste in timpul zilei, copiii ies afara dupa 5, in timpul zilei nu are unde sa iasa si cu cine sa se joace. Chiar daca sta la calculator un pic, mai citeste un pic, se mai joaca, [:)] , tot ii ramane timp berechet. Asa, in timpul scolii nu ne ajungea timpul de cate teme avea si acum nu stie ce sa faca  [fri] .

 

Poate cei de la Palatul Copiilor, dar pe net n-am gasit nimic. Sau cluburi private, ceva trebuie sa fie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellinia, incearca la Smart play, pe Traian. Sau la Lolipop (desi e cam de copii mici acolo) . Am inteles ca mai e un loc de asta cu program de vara in Darmanesti, pe 1 dec., dar nu stiu exact, pe Iulia am auzit-o vorbind. O intreb amanunte daca vrei. 

 

Vacanta frumoasa, odihnitoare si distractiva copiilor! o merita din plin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut la toata lumea.

Dupa cativa ani de cand n-am mai intrat m-a cuprins nostalgia si am vrut sa vad ce mai faceti :) . Am citit tot subiectul de la cap la coada (pacat ca a fost asa scurt).

Sper ca o data cu terminarea vacantei/concediilor sa se mai animeze topicul :) .

 

Va pup si va imbratisez pe toate!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...