Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 356
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata! Va poftesc la un ceai de macese! Am si ciocolata fierbinte, fierbinte! :) Pentru doritoare pun repede si de cafea. [cafea] Eu mi-am baut ceaiul si de acum ma apuc de "martisorit" :) Cum a fost la intalnire? Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si [gravi] http://magdahobbyarts.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Intalnirea a fost sublima! A lipsit cu desavarsire. Allexa saraca a fost singura care a ajuns in fata la Amadeus si a dat disperata telefon pe unde umblam de nu suntem inauntru. Mie mi-a fost dat programul peste cap de o invitatie primita de copii la un Ionut, Lora era singura cu Ade acasa si a decis ca este prea frig afara ca sa iasa, asa ca am fost prezente din parti. Luni a nascut carmenstefi o minunatie de fetita grasuna, sanatasa , frumoasa ... ce mai, perfecta! Ii uram din inima bun venit pe lume (inca nu am aflat cum o cheama), sa aiba o viata minunata, iar mamicii multe felicitari, refacere rapida si sa se bucure toata viata de minunile ei [pup]. Bravo, Carmen! Magda, tu cum stai cu AMR-ul? Aurora, Cristina, voi ce faceti ? tot cu burtici? Mai dati un semn pe aici sa ziceti ca sunteti bine [pup]
'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Sa ne reluam bunele obiceiuri de a bea cafeaua dimineata, poate va trezesc din amortire. [img]http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/78354/117679288/stock-photo-happy-and-handsome-man-drinking-his-coffee-during-a-work-break-in-office-117679288.jpg[/img] Sa aveti o zi frumoasa si o saptamana usoara!!
'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...