Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (17)


Recommended Posts

Neatza la toata lumea,

Deeaid="red">, multam fain pentru cafea![pup]

Azi-noapte a fost mult mai bine, am reusit si eu in sfarsit sa dorm cateva ore cu toate ca inca mai era marait de la vaccin.. ba chiar mi s-a trezit in hohote de plans de doua ori [bang]..

In fine, am nevoie de ajutorul vostru urgent pentru ca am descoperit ca bebe a facut un fel de eczema in pliul din spatele urechii stangi si il mananca sau doare, nush exact ca se tot scarpina acolo [bang]

Asadar am nevoie de ajutorul vostru sa imi spuneti daca stiti cu ce as putea sa ii dau acolo ca n-am idee. L-am sters cu Apa Termala si am pus niste Baneocin apoi i-am dat cu Sudocrem dar nu cred ca este de ajuns [:-@]

Multam mult mult [:I]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mamica fericita si norocoasa de Dorian Andrei [copil] ~ 19.05.2012 ~ [copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Evaid="red">, insista cu baneocin si cu o carema pt piele atopica ceva , gen atoterm de la bioderma daca ai. Cica fac ecvemele astea de la apa care a ramas in pliul urechii. Eu dupa fiecare baita cu eu betigas de urexhe il sterg acolo sa fiu sigura ca nu ramane umed.

Poti incerca si cu crema de galbenele, eu i am mai pus pe mici exeme si au trecut repede.

 

Anitta,id="red"> la I era iritata pe fata de la vant si frig nu? Eu am cumparat ieri Klorane cold cream, este de 40 ml si costa 4 lei, am gast o la sensiblu, si vrea sa va spun ca ieri era super iritat iar astazi nu mai are nimic. Trebuie aplicata de cate ori iesim afara cu piticii la frig.

 

 

 

Ioana, mamica fericita de Cristian Daniel, minunea care ne-a luminat viata!!!!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...