Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (17)


Recommended Posts

Neataaa![pup][flo] La cat mai multe lunite sanatoase puilor Bebsteric, Tudorica si Andrei de mami_vreau![pup][pup][pup] Sa fiti sanatosi si sa cresteti frumos![pk] Asparagus[pup][pup] mai, dar e minunata pitica ta. Intr-adevar are niste ochi....dupa ce ca sunt migdalati ca de caprioara mai au si o culoare absolut superba!!! Mie in unele poze mi se pare un verde smarald, in altele albastru . Cum sunt de fapt, in afara de superbi?[:D] Shosho[pup] mai incearca azi sa pui poze picasa, am mai mosmonit eu pe acolo! :)))))))) Cum se simte voinicul?[pup] Clara[pup] deja sunt 90% convinsa ca nu e cazul la noi de rahitism. Speram sa infirmam diagnosticul in ianuarie si prin analize. Mamita[pup] sa-ti traiasca printesele incashe![:D] Sunt minunate si ma bucur ca I a inceput sa se mai acomodeze cu atmosfera la gradi.[pk] Elly [mamica] de [copil] Babyboom minunat! - 23 Aprilie 2012[olala][olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Seara buna si LA MULTI ANI sarbatoritilor!!!! Am fost si noi azi la control pediatru + vaccin, suntem ok, avem 8 kg si 70 cm. Nu am timp sa scriu fug sa pregatesc patul de culcare va imbratisez sper ca aveti un weekend frumos. Va pup pe toate si mamici si pitici! YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru urarile de ieri, sorry ca n-am mai intrat pana acum sa o fac. Of sunt trista nu stiu ce are vampire diaries de nu mai merge pe vplay sunt distrusaaaa... Mi-am luat si eu volumele alea 2 in romana dar sincer mult mai misto sunt in engleza, traducerea e un pic... ciudata, ori nu stiu, ideea e ca mai frumos a sunat in engleza... whatever... Va pup YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa si Lucas dragalas. Iti multumesc, Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pt urari dragele mele! [pup] Ylari m-ai terminat cu vplay-ul, drept pt care o sa-ti faci mila de mine sa ma ajuti cu o invitatie ceva. Spre rusinea mea imi facuse o amica acum ceva vreme si nu am intrat atunci si acum nu mai am datele. [bang] Aaaa felicitari lui Lucasel, baiat mare. Asparagus am vazut pozele din semnatura asta noapte, sunteti o familie minunata, sa fiti sanatosi si fericiti multi ani! Eva cum merge BLW? Daca totul merge bine, in vreo 2 sapt o sa incep si eu sa-i dau. Astazi am constatat ca haraia un pic dupa ce a papat, semn ca o luase pe "calea cozonacului", dar a stranutat si si-a revenit. Astazi l-am diversificat pe E, a papat cam 30 ml de piure de morcov+rad de patrunjel si i-a placut, mai voia, dar am zis stop ca e timp. Am filmat operatiunea, sa-l vada si tati cand vine. Va [pup], noapte buna! Elena, mamica fericita si implinita de BebstERIC [baietel] 8 Iunie 2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, rares a facut azi kk de 2 ori, unu galben cu granule, cum face el de obicei ... dar al2lea pe langa granule avea si un mucus gelatinos.. tot galben... e normal asa? el e tot doar alaptat... s-a mai intamplat cuiva asa? eu nu am mai vazut mucusul ala pana acuma :(( ( am facut si poza dar mi-e sa nu ma credeti deplasata :( ) Anca-> mamica fericita cu pui minunat Rares Mihai (12-06-2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! La multe lunite Eric si Tudor pt ieri! La multe lunite Kaeden si bebelusa de Alina_Gabi Voi vorbiti de dintii celor mici, eu vorbesc de dintii fetei [q] De cateva zile nu mananca, noaptea urla de durere, a plans non stop 2 ore azi-noapte [bang][bang][bang] Am luat Osanit-ul pt bebe, dar il va inaugura ea astazi [:D][:D][:D] E si ea tot mica, mai, tot bebe mic [olala][olala][olala] -------------------------------------------------------------------------------- Andra, mami fericita de A.C. [zana](31.03.2010) si de R.G. [auto](25.05.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza trupa, hai trezirea, va invit la o felie de chec si o cana de ceai caldutz ca e frig afara si baba-eu a cam racit. Mi-am invins lenea si ieri am facut ceai de ghimbir, sa dreg raceala cumva. Andra [pup] multumesc pt urari! Pupam si pe Amana mica -mica sa iasa repede dintisorii buclucasi. Sa ne spui daca are vreun efect Osanit-ul la ea. 2liniute ti-am raspuns pe fb ca E al meu a facut mucus de toate culorile. Se intampla mai ales cand e laptele mai apos si cand face kk mai des, se curata intestinul. E f normal in perioada de eruptie a dintilor, problema e daca face verde verde si urat mirositor, atunci poate fi infectie. Gata fug ca avem o zi plina astazi, a venit iubi acasa asta noapte, deci azi treaba peste treaba si o sa avem si musafiri pe seara, un coleg de-al sotului cu bb mic. [pup] toate minunile, mici si mari! Elena, mamica fericita si implinita de BebstERIC [baietel] 8 Iunie 2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...