Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani Isabella Andreea!(40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ileana [bang][bang][bang][bang] mi-ai dat atat de multe de gandit cu bazaconia de o are Tudor ca e de la tot ce baga in gura... Off pai mie mi-ar fi mai usor sa zic ce nu baga in gura.... orice este intai 'gustat'... Maine le bag iar pe toate la spalat!

 

Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandruid="blue"> 22.02.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna-seara, buna seara, iaca vin cu sanioara...si cu daruri proaspete (sorici), bucurosi de oaspete?[flo]

 

Fusei la tzeara la facut carnati, leibar si caltabos/chishca...care cum le stie dupa denumire :)))

 

Ale de azi ia Ospamox...i s-au inverzit rau secretiile nazale si i-a crescut frecventa episoadelor de tuse.

 

 

V-am pupat![pup]

 

 

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi id="pink">cu invataturile si sfarsesti id="pink">cu pildele.."-L.A.Senecaid="pink">id="limegreen">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luizaid="red">, sigur ca da, ai dreptate... nici nu cred ca ai avea chef de plecat de acasa cand e el bolnav, am inteles aiurea.

 

Acum m-am uitat pe accuwheather si vad ca maine vor fi 2 grade cu plus si sambata se asteapta ploaie. Offf, frumusetea asta de zapada se va transforma in jeg si noroi [bang][bang]... Tocmai ce se curatase carosabilul si arata bine orasul... Nu imi place frigul dar decat noroi mai bine sa crape pietrele...

 

Ileanaid="red">, nu pot sa cred ca Tudor a bagat nu stiu ce minuni in gura... pur si simplu unii au sensibilitati in anumite directii si asta e...

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezenta si eu!

 

Letitia, sanatate! Sper sa nu fie nevoie de operatie pt Tudor. Cu otita cochetam si noi, din pacate. Maine mergem cu amandoi la orl. Si pe mine ma tenteaza sa plec undeva de revelion, dar nu ne-am facut planuri, o sa vedem cum ne simtim si cum va fi vremea..

Lady, yammmi, ce bunatati!!

 

Aly_k, va doresc petrecere frumoasa! Urarile pt printesa ti le fac maine.

 

Eu nu am luat inca nici un cadou pt aleasa mea, ma ocup acum, in weekend. Luni il trimit.

 

 

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Mariaid="purple"> (09.05.2008) si Filip-Andreiid="blue">(14.01.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine n-are facebook.eu stiu de dr.anca, cicineatza, lalitutza...nu vreti voi sa va faceti. jur solemn ca nu parasesc dc-ul, nici grupul...dar pot promite..ca veti avea seri/nopti delicioase pe grupul nostru de pe fb! [;)]

 

Suziq, tnx![pup]

 

Alexa...vii la Bacau, cand?![olala]

 

 

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi id="pink">cu invataturile si sfarsesti id="pink">cu pildele.."-L.A.Senecaid="pink">id="limegreen">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...