Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani Isabella Andreea!(40)


Recommended Posts

La multi ani Isa!

id="size5">id="size3">id="red">

Neatza si de la noi pe la pranz asa

Trebuie sa fugim la doctor si copilul meu asa le doarme, a facut foarte urat toata dimineata de la dinti, s-a calmat putin cand i-am dat suzeta cu dentionox pe ea, intr-un final a adormit si asa de rau imi pare sa-l trezesc sa mergem la medic, dar trebuie sa ajungem inainte de 12.30 sa nu plece doctorita.

 

Amelia, la noi prea au fost raceli cum trebuie sa nu fie virusi, intr-adevar el sta mult pe jos ca nu a unde sa-l tin si nu am covoare, dar e imbracat bine si am pus si termometru si sunt in jur de 21 de grade la nivelul podelei. Sanatate multa lui Cristi si sa treaca mucii astia nenorociti.

 

Offf Alexa, bietul bulgaras, oricum eu ma gandeam aseara ca mi-e dor sa dorm o noapte ca pe vremuri, de la 23 la 10 dimineata, mai are si Vlad nopti buna, dar bineinteles ca eu oricum ma trezesc din instinct deja. OPentru cat e de racit azi noapte a fost o noapte ok.

 

Bultinuta, chiar ca sunteti curajosi la un asemenea program de sarbatori, noi cred ca o sa sarim peste excursia la Sibiu si o sa mergem direct la bunici, poate tragem o fuga fara Vlad pana la Sibiu, sa vedem cum ma inteleg cu sora-mea.

 

 

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012

MTHFR C677T Homozigot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

vai Mihaela cat esti de buna! dar nu as indraznii! scuze asa am inteles din msg tau ca vrei bb2. las ca fac eu sa invadez toate odiseele de pe dc.Si eu mi-as dorii o casa imensa cu 7-8 copii dar neaparat cu menajera si bucatereasa sa ma pot ocupa de copii nu sa-i torn de dragul de ai face si atat.Dar tre sa recunosc ca pt. asta trebe banibani firar ei.bani multi.

 

[mamica] implinita de[bebic] Rafael-Ioan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Isabella Andreea- sa cresti mare ,frumoasa, sanatoasa sa ai mul noroc sa iti bucuri parintii.[flo] ptr mamica ei .

Fetelor am ajuns acasa ....dimineata pe la 4 am atipit si eu...destul de greu drumul,avionul a avut 2 ore intarziere[bang][bang].Andei a fost un cumintel dar f greu si ptr el, si a dat programul peste cap ...ne revenim noi repede .asta e..

Incerc sa il culc si daca nuadorm cu el intru din nou sa povestim si sa recuperez de ieri

Va pup pe toate.

 

mamica fericita a lui Andrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaelaid="red">, am vazut intrebarea dar habar n-am cum e... fiind amandoi varsatori n-am termen de comparatie [:D] As zice ca sunt agitati, genul de copii care nu pot sa stea fara sa intinda mana dupa ceva. Dar cred ca le transmit eu starea de neliniste, nu zodia [bang]. Daca m-as mai naste odata mi-as dori sa fiu mai calma. Dar ma bucur ca-s varsatori, nu avem altii in familie, prietenele imi spun ca e o zodie buna.

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am achizitionat cadourile fetelor de Craciun:

 

Rebe: http://www.dalvia.ro/www-dalvia-ro/eshop/4-1-Jocuri-si-Jucarii/31-2-Jucarii-Casnice/5/305-Set-Masina-spalat-Fier-calcat-si-Cos-rufe-de-jucarie?

 

Ale: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=447749091939707&set=a.403545199693430.92183.100001138608078&type=3&theater

 

amandoua:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=442118979169385&set=a.438667926181157.101268.100001138608078&type=3&theater

 

 

 

 

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi id="pink">cu invataturile si sfarsesti id="pink">cu pildele.."-L.A.Senecaid="pink">id="limegreen">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amelia, cum mai e Cristi? Noi am fost la doctorita si a zis ca e ok pulmonar si gatul nu e rosu, mai continuam doua zile cu aerosoli si cred ca va trece, daca nu a zis sa continui sa fac aerosoli doar cu ser fiziologic. Oricum acum doarme de ceva vreme fara sa tuseasca sau sa ne innece cu secretiile.

 

Lali, bine ca ati ajuns cu bine, va refaceti voi cu programul. Stati toata perioada in TM sau mergeti si prin Constanta?

 

Lady, faina masina de spalat, ar trebui sa-i caut si lui fiu-meu ca e fascinat de cea reala, ar sta numai acolo cand spal.

 

Mami de soricel Vlad, 01.02.2012

MTHFR C677T Homozigot

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are mucii pana-n gura si nu mananca nimic (adica isi scoate legumele cu mana din gura in loc sa le inghita, deja adun a doua oara de pe jos. In rest e vioi.

Pai nu-i mai fa aerosoli daca e bine. Bravo, se pare ca e buna dna dr [:D]

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Isa! sacresti marecsi sanatoasa si sa ai numai bucurii!id="red">

 

suzieqid="red"> stiu ca e complicat dar sper sa ne descurcam bine si sa fie frumos!

 

mihaelaradu id="red">sa stii ca nu e usor chiar daca e diferenta marfe...e cu gelozii si tot felul de reactii ciudate [:I]

 

adcid="red"> sanatate multa si filip e inca infundat si cu mucii taras [bang]

 

acum si rares tuseste bine de tot si am fost cu el ...iar de la sinusuri [bang]

 

mie mi-e rau de morrr am mancat o gogoasa la pranz...m-a mancat in...si acum mor, am chemat ajutoare ca io stau culcata pe spate si nu ma pot misca ca vomit! sper sa imi treaca pana maine [bang]

 

 

 

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioanid="red"> [auto] (19.07.2006 - 9:37) si de viforel [bebic] Filip Andreiid="red"> (10.02.2012 - 11:55)

 

Poze noi

 

 

minune mica

 

Poze

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...