Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani Isabella Andreea!(40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carinaid="red">, eu iau de buna invitatia si ma gandesc deja la asta, asa stii!!! :)

Letitiaid="red">, sper sa te tii de promisiune si sa stai cu noi, macar de sarbatori! Pupa copiii si bafta la control!

Ameliaid="red">, probabil ca si la burtica seamana cu taica-su...Numai asta e asa cacacios si se deranjeaza la stomac imediat...Dar oricum, baiatul e muuult mai bine. In schim am dat de alta...si-a schimbat ritmul de somn...de trei seri il culc numai pe la 23 iar acum, de ex, nu s-a trezit inca si e ora 9. La 8.30 trebuia sa-i dau atb...[bang]

Alexandraid="red">, nu o lua pe campii, ca nu stii niciodata...Poate Alex are o burtica mult mai rezistenta si nu se prind carcalacii de el asa usor...

Alinaid="red">, tare dor imi e de tine...[pup]

 

Mamica lui Tudor

http://community.webshots.com/user/aerlilian?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

Mai avem putin si ne mutam la Clubul scutecelor![olala] Nu stiu cand a trecut 1 an... Realizez cat de usor de crescut a fost Filip (cel putin pana acum[:D]), cu toate problemele lui,in comparatie cu Sara, care am simtit ca ma rontzaie putin cate putin..[alcool]

 

Matza,id="red"> ce ai patit tu a patit si Doru al meu, acum cativa ani. A cazut pe scari intr-o dimineata si abia spre seara au inceput durerile, in tot corpul. Am tot zis ca mergem la dr luni (era weekend), dar n-am mai ajuns. Stiu ca il durea si capul, avea o stare rea.

Eu una sunt mai precauta si as merge la dr, daca as fi in situatia ta.[pup]

 

Ileanaid="red"> de care Alina ti-e dor?? de moi?[olala][pup] Apropo, ma gandeam la tine aseara, vorbind despre orasul meu (si al tau)de suflet:Parisul. ma batea gandul sa plecam de Revelion acolo. E minunata perioada asta acolo, exceptand frigul.. Ce zici, te tenteaza?

 

 

 

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Mariaid="purple"> (09.05.2008) si Filip-Andreiid="blue">(14.01.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laliid="red">, ati adus si "caldura" cu voi [:D]

 

Ileanaid="red">, glumesti? Asta nu-i belea, lasa copilul sa doarma, antibioticul i-l poti da si cu o ora mai tarziu mai ales ca ai doza unica. Eu la FIV mi-am facut injectia de declansare dupa ora Romaniei in loc de a Ungariei si totusi punctia a avut loc la ora stabilita si a fost si cu noroc [:D]

 

O sambata faina sa avem!

 

____________________________________________

Where there is a will there is a way.id="green">

 

Mami de Andraid="red"> (18.02.2006) si Cristianid="blue"> (4.02.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Hai din nou cu cafeluta!

Noi iar am avut o noapte buna. Doamne Iisuse sper sa nu cobesc [:I]

 

Aseara am fost la o vecina sa-mi puna unghii false, pe care le urasc, dar fata abia invata si avea nevoie de voluntari. Au iesit bine, finute, dar nu-i stilul meu si abia astept sa scap de ele. In timpul asta, Iris a fost doar cu tati, pt prima oara singurei si s-au descurcat de minune.

 

Acum doarme deja de 2 ore, ceea ce e neobisnuit, dar cred ca se raceste ca fornaia putin de dimineata.

 

Bulinutzoid="red"> cred ca si cu diferenta mare intre ei e greu si intervin altele, dar c. putin al mai mare doarme toata noaptea..

Adcid="red"> si eu cred ca-i buna zodia [:D] (modestia ma omoara astazi)

Sanatate multa bulgarasilor bolnaviori!!

 

Iris Vanessaid="purple"> (25.02.2012) made in/by Mihaelaid="red">

M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...id="green">

http://flowerspeaking.wordpress.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!

 

poftiti la o cafea dolce gusto [pk]

 

sunt pilaf de imi vine sa rad a prost asa...o sa treaca ...vorba ta alice cate bube rele...

 

filip e inca cu muci desi am terminat antibioticul..se incheie a 3 saptamana de muci si dr zice ca ii facem analize ca sigur are componenta alergica [bang]

 

azi impodobim casa cu beculte, furtune etc [:D] abia astept si eu si rares [olala]

 

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioanid="red"> [auto] (19.07.2006 - 9:37) si de viforel [bebic] Filip Andreiid="red"> (10.02.2012 - 11:55)

 

Poze noi

 

 

minune mica

 

Poze

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaela asa e...doarme Rares...pana sa inceapa scoala, daca il lasam, dormea si pana la 11-12..a.cum sambata si duminica, se trezeste la 8-8juma dar nu vine la noi...se duce jos in sufraerie si isi pune desene si asteapta sa na trezim si noi [:D]

 

ileana cum ai reusit sa ii dai antibioticul?

 

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioanid="red"> [auto] (19.07.2006 - 9:37) si de viforel [bebic] Filip Andreiid="red"> (10.02.2012 - 11:55)

 

Poze noi

 

 

minune mica

 

Poze

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim mult fetele de uari[olala][olala][flo][flo][pup][pup].nu imi vine sa cred ca a trecut un an

bilant 1 an : 3 dinti,un pic de par,9 kg si 70 cm,dupa masuratorile mele.Oare nu ii prea mica?

La taiatul motului o luat din tava: cheile de masina,o icoana si un pix

 

Alina [mamica] de Isabella Andreea

[14.12.2011]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...