Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*


Recommended Posts

Seara buna! Cami: insanatosire grabnica Iuliei, sa veniti repede acasa [pup] Curea: felicitari pentru bebe 2 [flo] Pisigri: parca abia astept eu sa nasti,sa scapi cu bine, cu atatea drumuri la doctori si cu multe griji e greu [pup] Ce frumos e cand povestiti de cadouri, imi pare rau ca nu m-am bagat, dar stiam ca o sa am o perioada agitata. Eu abia astept sa ma potolesc dupa sarbatori si cu munca si cu serbari, cu animatie, cu mosi [alcool] In rest suntem bine,Luc nu e prea incantat de poeziile pentru serbare, le zice incet si mai are si plugusorul, la care trebuie sa fii infipt [:D] Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003) http://iulia-elena.blogspot.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hohohoho ce de Mosi!

bv fetelor, eu inca scotocesc in cutia postala...poate-poate[:D]

 

Spiralam la greu pt Iulia, cum nu, saracuta prin cate a trecut, normal ca e mai sensibila, Doamne-Doamne o ajuta sigur, mai ales in perioada asta frumoasa, cand sigur se bucura de zapada si Mos Craciun si stelute si bradut...uita de toate relele.[asia]O sa fie bineeeeeeeeee!

 

d-na dr, cum mai esti? Tu, Pisigri?

 

va tzuc si plec la treaba.[flo]

 

[biz]Ariana-25.02.2009 [9cer]+ 26

IULIA va invinge CANCERUL !!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dodo, anamaria, diana - asteptam si poze - atunci cand nu va mai fi pericol de deconspirare a Mosului.

la mine tot nu a ajuns mosul forumistic dar mi-am facut eu singura un cadou ieri: o pereche de blugi skinny + cizme lungi, lungi.

 

zi minunata sa aveti! pupici[pup]

 

silvi mama CRINEI

 

august2012

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Ana, in sfarsit m-am lamurt.

Ai mei sunt bolnaviori, ph cu muci, keutu mult mai serios, mi-a vomitat in urma cu vreo 2 nopti, am fost la dr, ca nu-s decat vreo 2 saptamani de cand am terminat antibioticul si in ianuarie o sa facem analize de sange sa vedem care e baiul. De cand am inceput gradi, am stat mai mult acasa decat acolo. Chiar ma intreba barbatu-meu de ce mai platim gradi. I-am zis ca pt acelasi motiv pt care platim si abonamentul la sport: sa avem acces cand ne plictisim de stat acasa[:-@].

 

Keutu cheliutu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Azi-noapte, a venit pe lume Ecaterina, bebe de Pisigri![bis][bis][bis] Multe flori pentru mami! Bebe sanatos, cumintel si necolicos!
align="right" id="quote2">bine ai venit pe lume Ecaterinasa fii sanatoasa,norocoasa si impreuna cu surioara ta sa va bucurati parintii.Matza gri refacere rapida si acomodare rapida in formatul acesta[flo]Las [cafea] si ceai pentru burtici.Mada flacaul ce-ti face...dar tu?!Excursionistelor "dezmat" maxim va doresc si ghiocei fara mari pretenii in aceste zile[flo][pup].~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">id="right">id="size3">id="Script MT Bold">
Iulia va creste mare!id="Century Gothic">id="orange">
Doamne ajuta si lumineaza!id="Script MT Bold">
id="purple">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...